Poprzedni
Następny

Czas na piknik – koniecznie z muzyką!

Weekendowe wypady i spotkania przy ognisku to tylko niektóre sytuacje, w których brakuje nam dobrego brzmienia muzyki. Smartfony grają zbyt cicho, a większy sprzęt wymaga dostępu do prądu. Idealnym rozwiązaniem stają się wtedy przenośne głośniki bezprzewodowe.

Głośnik-bezprzewodowy-Yamaha-PDX-B11

Sposób na udany piknik

Wiosna to pora roku, w której zaczynają rosnąć nasze apetyty na wypady poza miasto i wspólne spędzanie czasu z gronem przyjaciół na świeżym powietrzu. Doskonałym towarzyszem majówek i weekendowych spotkań w plenerze będą przenośne głośniki bezprzewodowe, takie jak np. Yamaha PDX-B11 i NX-P100 lub Koss BTS1.

Głośnik bezprzewodowy-koss-bts1

Są małe i lekkie, dzięki czemu można je bez problemu zabrać w każdą podróż, korzystają z bezprzewodowej łączności Bluetooth, co eliminuje konieczność łączenia się np. ze smartfonem za pomocą kabli, a do tego mają wbudowane akumulatory i tym samym nie wymagają dostępu do prądu, nawet przez ok. 8 godzin. Yamaha poszła o krok, a nawet dwa kroki dalej. Jej głośnik PDX-B11 wyposażony jest w wygodny uchwyt i „opakowany” w wytrzymałą obudowę, dzięki czemu sprawdzi się na plaży, przy grillu, a nawet w warsztacie. Z kolei NX-P100 służy również jako rezerwuar energii i umożliwia doładowywanie akumulatora np. smartfonu, a do tego jest odporny na ochlapanie, dzięki czemu można z niego korzystać nawet wtedy, gdy nagle zaskoczy nas ciepły, wiosenny deszczyk.

Glosnik-bezprzewodowy-Yamaha-nx-p100

Muzyczny relaks przy ciepłym blasku… LED

Pogromca ciszy i ciemności, tak można w skrócie scharakteryzować przenośny system dźwiękowy Yamaha LSX-70 z serii Relit. Ten przypominający świecę głośnik bezprzewodowy jest nowoczesną konstrukcją, wyposażoną w najnowsze rozwiązania. Jest tu i Bluetooth aptX do bezprzewodowego strumieniowania muzyki, jest wbudowany akumulator, jest także skórzane wykończenie, nadające całości ekskluzywny charakter. Ale najciekawszym elementem jest wbudowane oświetlenie.

Głośnik bezprzewodowy lsx-70

Cztery diody LED rozświetlają otoczenie i tworzą magiczną aurę, przywodzącą na myśl klimat tworzony przez palącą się świecę – idealne rozwiązanie do stworzenia romantycznego nastroju w salonie lub uatrakcyjnienia wieczoru spędzanego w ogródku przy grillu. Tak, to możliwe, wbudowany akumulator zapewnia LSX-70 niezależność od dostępu do prądu i pozwala cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem przez blisko 8 godzin. Co więcej, LSX-70, tak jak inne urządzenia Yamahy z serii Relit, może być obsługiwany za pomocą specjalnej aplikacji DTA Controller. Dzięki niej z poziomu smartfonu/tabletu z systemem Android bądź iOS można zarządzać odtwarzaniem przesyłanej bezprzewodowo muzyki, a także włączać/wyłączać oświetlenie.

2

 Oferta ważna do 30 Maja 2015 na wybrany asortyment w kategorii: "Na piknik z muzyką"

Wpisz kod rabatowy -15%: GŁOŚNIKI-MAJ

lsx70

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: