Poprzedni
Następny

Co to jest Surround: AI?

Surround:AI jest przełomową technologią firmy Yamaha, wykorzystującą elementy sztucznej inteligencji. Rozwiązanie to umożliwia widzom „pełne zanurzenie się” w filmach, inteligentnie dostosowując dźwięk w czasie rzeczywistym, a tym samym zapewniając dokładnie takie emocje jak w prawdziwym kinie. Technologia Surround:AI powstała dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia inżynierów Yamahy zdobytego podczas projektowania różnych środowisk akustycznych, w tym sal koncertowych na całym świecie. Technologia ta wyznacza nowy wzorzec dla wrażeń kinowych w systemach domowych.

Surround: AI analizuje i optymalizuje parametry DSP dla każdej sceny filmu pięć razy na sekundę. Oznacza to natychmiastową analizę każdej sceny w czasie rzeczywistym, skupienie się na różnych elementach składowych ścieżki dźwiękowej (takich jak dialogi, muzyka w tle, dźwięki otoczenia czy inne efekty dźwiękowe), jak również automatyczną optymalizację ogólnego efektu przestrzennego uzyskiwanego z danego zestawu kina domowego.

Co najważniejsze, Surround: AI jest łatwy w użyciu. Nie wymaga zmiany wielu ustawień dla ekranu za każdym razem. Wystarczy po prostu nacisnąć przycisk AI na pilocie amplitunera AV, aby cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi, filmami i wydarzeniami sportowymi, a także docenić walory kina domowego, dla którego warto zostać w domu.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: