Poprzedni
Następny

Cash Back do 130 zł na wybrane produkty Audio-Technica

Średnia ocen: 1
(1 ocena) 1 komentarz

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wysokiej klasy słuchawek lub gramofonu, to właśnie teraz pojawiła się ku temu doskonała okazja. Od 1 października 2020 r. decydując się na zakup modelu Audio-Techniki uczestniczącego w promocji Cash Back, możliwy jest zwrot nawet do 130 zł – wystarczy jedynie poprawnie złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocyjnej.

Aby skorzystać z najnowszej promocji Cash Back należy między 1 października 2020 r. a 31 stycznia 2021 r. dokonać zakupu jednego z produktów biorących udział w promocji. Następnym krokiem jest złożenie wniosku o zwrot części kwoty przeznaczonej na zakup słuchawek za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem cashback.audio-technica.eu.

Zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych osobowych, w tym tych dotyczących płatności. Dowodem zakupu może być czytelna kopia paragonu lub faktury VAT z dowolnego salonu Top Hi-Fi & Video Design, wyraźnie przedstawiająca nazwę sprzedawcy detalicznego, datę zakupu, nazwę produktu i cenę zakupu. Do wypełnianego formularza należy jeszcze dołączyć zeskanowany oryginalny kod kreskowy z opakowania produktu biorącego udział w promocji. Po otrzymaniu wniosku, potwierdzenie jego odbioru zostanie wysłane pocztą elektroniczną.

Audio-Technica dokona zwrotu pieniędzy za pośrednictwem przelewu, w ciągu 28 dni od potwierdzenia wniosku. Poniżej przedstawiamy ofertę usługi Cash Back w zestawieniu w odpowiednimi produktami:

Nazwa modelu

Wartość zwrotu w PLN

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-M50xBT

90

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ATH-ANC900BT

130

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-SR50BT

90

Słuchawki True-Wireless ATH-CKS5TW

65

Gramofon AT-LPW30TK

110

Gramofon AT-LPW50PB

130

Gramofon AT-LP5x

130

Szczegółowy regulamin promocji Cash Back znajdziesz TUTAJ.

Pokrótce przyjrzyjmy się każdemu z modeli:

ATH-M50XBT

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-M50XBT łączą sygnaturę brzmieniową legendarnych wręcz słuchawek studyjnych ATH-M50x z zaletami bezprzewodowej łączności. 45-milimetrowe przetworniki, 40 godzin pracy na jednym ładowaniu, niesamowita przejrzystość i wyrazisty bas – innymi słowy: „przewodowa” jakość dźwięku w bezprzewodowej konstrukcji.

ATH-ANC900BT

Kolejna konstrukcja to flagowy model japońskiego producenta z aktywną redukcją hałasu. ATH-ANC900BT to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, które zapewniają najwyższy poziom redukcji szumu otoczenia. Tym samym możesz słuchać muzyki, oglądać filmy i odbierać połączenia telefoniczne w wyjątkowo hałaśliwych miejscach, nie martwiąc się o utratę dźwiękowych szczegółów.

ATH-SR50BT

Nowoczesne słuchawki Bluetooth ATH-SR50BT zapewniają długi czas pracy w trybie bezprzewodowym (28 godzin) z włączoną redukcją szumów, oferując przy tym odtwarzanie plików high-res audio w trybie przewodowym. Model ten wyposażony jest w mikrofon i sterowanie dotykowe w lewej muszli, umożliwiając użytkownikowi regulowanie głośności, odbieranie połączeń telefonicznych i odtwarzanie muzyki ze smartfonów lub innych urządzeń.

ATH-CKS5TW

ATH-CKS5TW to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się znakomitym dźwiękiem, zachowując jednocześnie najwyższy możliwy komfort użytkowania. Za emocjonujące brzmienie odpowiadają 10-milimetrowe przetworniki z dwuwarstwowymi membranami, zapewniającymi przejrzysty, pełnozakresowy dźwięk.

AT-LPW30TK

Gamę gramofonów uczestniczących w promocji Cash Back otwiera AT-LPW30TK – w pełni manualna konstrukcja z napędem paskowym. Urządzenie umożliwia pracę z dwiema prędkościami (33 1/3 i 45 obr./min.) i wyposażone jest w elegancką, antyrezonansową podstawę z płyty MDF.

AT-LPW50PB

AT-LPW50PB to w pełni manualny gramofon z napędem paskowym. Projektanci wyposażyli tę konstrukcję w proste ramię z włókna węglowego z matowym wykończeniem i regulacją siły śledzenia. Do ramienia przymocowana została uniwersalna główka AT-HS4 z mocowaniem ½”, a także wkładka Dual MM AT-VM95E. 

AT-LP5X

Całości dopełnia AT-LP5X – w pełni manualny gramofon z napędem bezpośrednim, będący urzeczywistnieniem ponad 50-letniego doświadczenia Audio-Techniki w tworzeniu urządzeń audio. Model ten cechuje się ramieniem w kształcie litery J oraz metalowym zawieszeniem krzyżakowym i precyzyjnym łożyskiem, które pozwala zminimalizować błędy śledzenia. Ramię wyposażone jest w regulowaną przeciwwagę, a także kontrolę antysktingu i zawiera główkę AT-HS6 z wkładką Dual MM AT-VM95E.  

Zapytania dotyczące promocji, jak również wysłanego wniosku można kierować na adres [email protected].

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
1
Ocena:
Średnia ocen: 1

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: