Poprzedni
Następny

„Butikowa aparycja i audiofilskie brzmienie” – test słuchawek Bang & Olufsen Beoplay EX na audiostereo.pl

Model Beoplay EX firmy Bang & Olufsen to designerskie, a przy tym niezwykle wygodne i funkcjonalne słuchawki dokanałowe. Zastosowano w nich rozwiązania techniczne zapewniające komfortowe użytkowanie i wysokiej jakości brzmienie. Model ten sprawdził Marcin Olszewski z portalu Audiostereo.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Słuchawki true wireless Beoplay EX zachwycają swoim wyglądem, potwierdzając to, jak dużą wagę duński producent przykłada do designu swoich urządzeń:

Bang & Olufsen również i tym razem nie zawiódł nadziei swoich wiernych akolitów i zaprezentował produkt tyleż dyskretny, co niezaprzeczalnie elegancki i wręcz luksusowy. Szczególnie w beżowo-złotym wykończeniu jakie trafiło do naszej redakcji.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Bang & Olufsen Beoplay EX to funkcjonalny model, wyposażony m.in. w system aktywnej redukcji szumów:

Z racji zaimplementowania systemu redukcji szumów ANC EX-y otrzymały aż 6 mikrofonów MEMS, dzięki czemu po aktywacji ww. funkcji zapewniają nader skuteczne odcięcie od dźwięków otoczenia pozwalając nie tylko słuchać na niższych aniżeli bez owej funkcjonalności głośności oraz równie komfortowo prowadzić rozmowy.

Nie zabrakło również trybu przeźroczystości, więc i będąc „na mieście” będziemy mogli dokonać takich nastaw, aby żaden nadjeżdżający autobus, bądź tramwaj nas nie zaskoczył.

Za miły akcent wypada również uznać wodo i kurzo odporność zgodną z normą IP57, więc i miłośnicy outdoorowej aktywności niezależnie od panującej za oknem aury powinni się nimi żywo zainteresować.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Jakim brzmieniem charakteryzuje się model Beoplay EX firmy Bang & Olufsen? W recenzji mamy na to pytanie konkretną odpowiedź:

Łącząc w sobie świetną rozdzielczość i niezwykłą zwinność nie zapominają o muzykalności, nisko schodzącym basie i nadrzędnej przyjemności obcowania z ulubionym repertuarem.

B&O grają ze wszech miar eufonicznie, jednak operują w dość wyraźnie podporządkowanej liniowości przekazu estetyce. Nie wykazują zatem tendencji do siłowego wypychania przed szereg średnicy, bądź wzorem lwiej części budżetowych hitów podbijania skrajów pasma.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Tak redaktor portalu Audiostereo podsumowuje recenzję słuchawek Beoplay EX:

Bang & Olufsen Beoplay EX to słuchawki o iście butikowej aparycji i zarazem rasowym, stricte audiofilskim brzmieniu. Łączą zatem niebanalną formę i atrakcyjny design z technologicznym zaawansowaniem i wyrafinowanymi walorami sonicznymi.

Pełny tekst recenzji znajdziesz na Audiostereo.pl. Możesz go także przeczytać TUTAJ.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Słuchawki Beoplay EX i inne modele marki Bang & Olufsen dostępne są nie tylko na tophifi.pl, a le także w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu fachowi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem audio i audio-wideo.Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: