Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Zeppelin z „Nagrodą Roku” magazynu „Audio-Video”

Magazyn „Audio-Video” co roku przyznaje „Nagrody Roku” dla najlepszych urządzeń, które zostały przetestowane przez redakcję tego miesięcznika w ciągu minionych 12 miesięcy. Wśród „Najlepszych produktów 2021–2022” znalazł się Zeppelin firmy Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins Zeppelin

„Audio-Video” to doskonale znany i ceniony w branży magazyn, który skierowany jest m.in. do pasjonatów sprzętu audio-wideo, a także miłośników dobrego brzmienia. Od kilku lat redaktorzy tego miesięcznika przyznają nagrody dla najlepszych produktów ze świata audio i wideo, które mieli okazję testować w minionym roku. Podczas tegorocznej edycji, będącej podsumowaniem 2021 r., „Nagrodę 2021/2022” w kategorii „głośnik bezprzewodowy” zdobyła najnowsza generacja Zeppelina firmy Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins Zeppelin

W uzasadnieniu możemy przeczytać m.in.:

Gdy go pierwszy raz podłączyliśmy, byliśmy mile zaskoczeni, gdy posłuchaliśmy go chwilę dłużej, nasze zaskoczenie przerodziło się w zdumienie, a gdy test dobiegał końca, wiedzieliśmy już, że najprawdopodobniej jest to najlepszy głośnik tego typu obecnie dostępny na rynku.

Redakcja wymienia także najważniejsze cechy nagrodzonego urządzenia:

Co przesądza o jego wyjątkowości? Przede wszystkim brzmienie, choć funkcjonalność też jest świetna (wbudowane w aplikację serwisy streamingowe, AirPlay 2, Spotify Connect, Bluetooth 5.0).

Bowers & Wilkins Zeppelin

Nie mogło zabraknąć też wzmianki o wyjątkowym brzmieniu Zeppelina:

Zeppelin gra klarownym, pełnym szczegółów dźwiękiem o walorach, które kojarzą się z tradycyjnymi systemami hi-fi. Efekt przestrzenności jest znacznie lepszy niż można by oczekiwać. Otrzymujemy dźwięk, który w typowym pomieszczeniu wyraźnie odrywa się od samego głośnika, unosi się ponad nim i wykracza poza jego obrys daleko na boki. Większość soundbarów nie ma pod tym względem z Zeppelinem większych szans.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Sprzęt marki Bowers & Wilkins znajdziesz w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Z pomocą fachowych doradców możesz bliżej poznać możliwości sprzętu tego producenta i przetestować wybrane modele w konfiguracjach dopasowanych do Twoich preferencji.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: