Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Px7 S2e docenione przez brytyjski magazyn „T3”

Brytyjski miesięcznik „T3” wyróżnił produkty, które na przedstawicielach redakcji zrobiły największe wrażenie na przestrzeni ostatnich miesięcy. Wśród laureatów tegorocznej edycji plebiscytu znalazły się bezprzewodowe słuchawki nauszne Bowers & Wilkins Px7 S2e, które zwyciężyły w kategorii „Najlepsze słuchawki”.

Bowers & Wilkins Px7 S2e docenione przez brytyjski magazyn „T3”

Px7 S2e – najlepsze słuchawki 2024 roku

Bowers & Wilkins Px7 S2e zostały uznane przez redakcję brytyjskiego magazynu „T3” najlepszymi słuchawkami 2024 roku. Słuchawki te są udoskonaloną wersją modelu Px7 S2, natomiast litera „e” w nazwie oznacza udaną i przemyślaną „ewolucję” poprzednika. Wykorzystują m.in. ulepszony, wysokowydajny procesor DSP (Digital Signal Processing), zapewniając jeszcze lepszą jakość dźwięku.

W uzasadnieniu dla przyznanego wyróżnienia można przeczytać:

„Zaktualizowane Px7 S2e dodają od siebie jeszcze więcej pod względem jakości wykonania i elegancji, co czyni te słuchawki prawdziwymi mistrzami. Najlepiej brzmiące słuchawki właśnie stały się jeszcze lepiej brzmiące, jeśli możesz w to uwierzyć! Łącząc wspaniałą jakość dźwięku, luksusową konstrukcję i wysublimowany komfort użytkowania, te nauszne słuchawki wyróżniają się w każdym aspekcie pod względem jakości – robiąc więcej niż wystarczająco, aby utrzymać konkurencję na dystans”.

Pełna lista wszystkich wyróżnionych produktów znajduje się w czerwcowym wydaniu brytyjskiego miesięcznika „T3” (numer 361).

Zapraszamy do salonów

Nagrodzone słuchawki marki Bowers & Wilkins możesz sprawdzić w praktyce w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu specjaliści chętnie pomogą w przeprowadzeniu testów odsłuchowych i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena Nowość
Px7 S2e

Px7 S2e

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
As low as 1 349 zł Regular Price 1 999 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: