Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins PX nagrodzone!

W rankingu opublikowanym przez stronę „Business Insider” słuchawki Bowers&Wilkins PX wyróżniono tytułem „Najlepsze stylowe słuchawki o unikalnym wzornictwie” (The best stylish headphones with a unique design).

Bowers & Wilkins PX

Czasy, kiedy słuchawki były tylko urządzeniami reprodukującymi muzykę, dawno minęły. Dla wielu osób stały się swego rodzaju deklaracją modową. Osobisty sprzęt audio musi wyglądać tak samo dobrze, jak gra. Zupełnie jak smartfony, oficjalnie jest symbolem statusu i stylu jego posiadacza.

Bowers & Wilkins PX

Redaktorzy „Bussines Insidera” napisali: Bowers & Wilkins szczyci się tym, że tworzy piękny sprzęt audio, a model PX podąża za tym trendem. Chociaż są to słuchawki nauszne, to jest to ciężko stwierdzić na pierwszy rzut oka. Wyglądają na małe, mimo że są idealnie dopasowane do uszu. Unikalny kształt tych słuchawek sprawia, że naprawdę się wyróżniają. Etatowy tester serwisu, Brandt Ranj, określił PX-y najlepiej brzmiącą parą, jaką kiedykolwiek słyszałem.

Bowers & Wilkins PX

Zwrócono również uwagę na funkcję automatycznego pauzowania. Jedną z najciekawszych funkcji w B&W PX jest to, że po podniesieniu muszli słuchawki automatycznie zatrzymają Twoją muzykę.

Słuchawek Bowers&Wilkins PX można posłuchać i kupić w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: