Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins Formation Flex – nowy wymiar bezprzewodowego dźwięk

Bowers & Wilkins, dominująca na świecie marka audio, za pomocą modelu Formation Flex poszerzyła swoje portfolio urządzeń bezprzewodowych. Nowa konstrukcja zapewnia najwyższej jakości dźwięk, z jakim możemy zetknąć się w głośniku bezprzewodowym o podobnej wielkości.

Bowers & Wilkins Formation Flex

Formation Flex stanowi jasny sygnał, że marka Bowers & Wilkins – kojarzona przede wszystkim z emocjonującym dźwiękiem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi – chce jeszcze mocniej wkroczyć do świata najwyższej jakości bezprzewodowego dźwięku. Za pośrednictwem tego modelu użytkownicy mogą cieszyć się strumieniowaniem high-res oraz znakomitym, przejrzystym brzmieniem, które jest efektem zastosowania tego samego przetwornika wysokotonowego, jak w kolumnach głośnikowych cenionej serii 600.

Projektanci zadbali o wszechstronność urządzenia. Najnowszy głośnik z łatwością może pracować niezależnie, zostać sparowanym z dodatkowym egzemplarzem Formation Flex do obsługi dźwięku stereo, jak również innym głośnikiem z serii Formation, w ten sposób tworząc domowy system audio – np. z Formation Bar – pozwalający uzyskać rewelacyjny dźwięk przestrzenny 5.1.

Uniwersalny Formation Flex spełnia skrupulatne standardy hi-fi, jednocześnie całkowicie na nowo definiując jakościowe standardy w świecie bezprzewodowego dźwięku – wiernie trzymając się swojego przełomowego dziedzictwa i stając się częścią the Highest Form of Sound.

Bowers & Wilkins Formation Flex

„Konfiguracja Flex jest niewiarygodnie szybka i łatwa dzięki swojemu usprawnionemu interfejsowi użytkowania. Skonfigurowanie urządzenia wraz z rozpoczęciem odtwarzania muzyki zajmuje zaledwie kilka minut” – przyznał Greg Lee, prezes Bowers & Wilkins.

„Kolejny raz przedstawiamy konstrukcję o nowoczesnym designie, należącym do światowej czołówki – produkt, który został opracowany specjalnie pod kątem wspaniałej akustyki, lecz zaprojektowany tak, aby pasował do estetyki domowego wnętrza i tworzył jedyne w swoim rodzaju wrażenie. Jedną z kluczowych funkcji jest pełna domowa skalowalność: Flex pozwala użytkownikowi rozszerzać system audio w całym domu dzięki dodatkowym urządzeniom Formation, które wprowadziliśmy na rynek nieco wcześniej”.

Niezwykła technologia bezprzewodowa Formation to opatentowany system Bowers & Wilkins zapewniający jakość dźwięku przewodowego w urządzeniach bezprzewodowych, który wyróżniają:

- perfekcyjna synchronizacja głośników – wyznaczająca standard w branży audio, wspaniała scena dźwiękowa dzięki niedostrzegalnej w normalnym użytkowaniu synchronizacji pomiędzy głośnikami, wynoszącej 1 mikrosekundę;
- opatentowana solidna sieć Mesh – opracowana, aby funkcjonowała niezależnie od sieci Wi-Fi w celu uzyskania płynności dźwięku;
- dźwięk w rozdzielczości 96 kHz/24 bity – strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości przy zachowaniu dwukrotnie większej wierności niż w przypadku wiodącego producenta głośników bezprzewodowych, aby zapewnić najczystszy i najbardziej przejrzysty dźwięk.

Dźwięk w jakości Bowers & Wilkins – 50-letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanej technologii akustycznej sprawia, że w urządzeniach Formation Audio dźwięk jest tak wierny, jak w żadnym innym systemie bezprzewodowym:

- Odizolowany głośnik wysokotonowy Double Dome – technologia głośników wysokotonowych wywodząca się z serii 600 i gwarantująca najwyższej jakości dźwięk z niezwykle ekspresyjnej sceny dźwiękowej.
- Światowej klasy inżynieria – zaprojektowany i dostrojony przez tych samych inżynierów Bowers & Wilkins, którzy odpowiadają za stworzenie legendarnej serii 800 Diamond.
- Dynamiczna korekcja – optymalizując wydajność systemu w czasie rzeczywistym pozwala uzyskać wyższą jakość dźwięku, przy niższych zniekształceniach niż w przypadku innych głośników bezprzewodowych.

Bowers & Wilkins Formation Flex

Dodatkowe funkcje:

- błyskawiczna i łatwa konfiguracja – już kilka minut wystarczy, aby z pomocą ulepszonego interfejsu użytkownika skonfigurować urządzenie i rozpocząć odtwarzanie dźwięku;
- światowej klasy nowoczesne wzornictwo – stworzony specjalnie pod kątem znakomitej akustyki, ale zaprojektowany tak, aby pasował do domowej estetyki i tworzył unikatowe wrażenie;
- pełna domowa skalowalność – poszerzaj system w całym swoim domu z dodatkowymi urządzeniami Formation.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: