Poprzedni
Następny

Bluesound RT100 w Top Hi-Fi & Video Design

Bluesound, producent systemów audio z Kanady, wprowadza nowy produkt. RT100 to moduł transmisji bezprzewodowej, który może pracować zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik sygnału audio. Jednym z jego podstawowych zadań jest dołączenie dowolnego aktywnego subwoofera do soundbara PULSE. Dzięki temu soundbar odtwarza tylko wysokie i średnie tony, co wraz z aktywnym subwooferem pozwala na uzyskanie swobodniejszego dźwięku. Moduł ten pozwala również na podłączenie subwoofera PULSE do soundbara Bluesound poprzedniej generacji, pozbawionego bezprzewodowej komunikacji. Poza tym, dwa RT100 pozwalają na stworzenie bezprzewodowego połączenia stereo pomiędzy dwoma dowolnymi soundbarami i subwooferami, czy dowolnymi innymi urządzeniami audio.

Bluesound RT100

Moduły bezprzewodowe RT100 są bardzo proste w konfiguracji. Moduł może przesyłać sygnał audio nie tylko z wejścia analogowego, ale też z USB. Pozwoli to dołączyć komputer do systemu audio bez potrzeby stosowania dodatkowych przewodów. Dostępne jest uniwersalne wyjście stereo 3,5mm, które pozwoli podłączyć moduł do dowolnego urządzenia z wejściem liniowym.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: