Poprzedni
Następny

Bluesound Node 2i - odtwarzacz sieciowy, streamer Hi-Fi [WIDEO]

Szukając wszechstronnego urządzenia, które weźmie na siebie kwestie obsługi plików cyfrowych audio, serwisów streaming'owych Spotify, Tidal czy radia internetowego, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na model Bluesound Node 2i. Umiejętności odtwarzacza sieciowego od Bluesound'a nie kończą się jednak w tym miejscu. W dzisiejszym filmie pokazujemy jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy w naszej ofercie.

Pamiętajcie również, że do końca października 2020 roku, ten model można kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie! 

O atrakcyjności tego modelu decyduje kilka elementów, nie jeden. To urządzenie, które wnosi niezwykle dużo przydatnych funkcji sieciowych.

  • Zacznijmy od dostępu do serwisów streamingowych. Chcesz zacząć swoją przygodę ze Spotify czy TIDAL? To tylko dwie spośród wielu usług muzyki z internetu, do których uzyskasz dostęp przez Node 2i. Nie musisz przy tym iść na kompromisy brzmieniowe. Świetne układy audio powodują, że Node to znakomite źródło dźwięku.
  • Node może Ci posłużyć jako świetny przetwornik cyfrowo-analogowy dla gorszych źródeł dźwięku. Chcesz poprawić jakość dźwięku płynącego z telewizora? Skierowanie sygnału z TV do Node 2i poprzez wejście optyczne i następnie podpięcie do wzmacniacza, to świetne rozwiązanie.
  • A może chciałbyś dołączyć do swojego systemu subwoofer, ale Twój wzmacniacz nie ma dedykowanego wyjścia? Node 2i rozwiązuje ten problem dzięki wyjściu "SUB OUT". Tu właśnie w wygodny sposób podłączysz głośnik niskotonowy, dzięki któremu np. filmy, nabiorą nowego, spektakularnego charakteru.
  • Dla fanów słuchania muzyki na słuchawkach (lub dla tych, dla których jest to jedyna możliwa forma interakcji z muzyką), Node 2i posiada dedykowane wyjście słuchawkowe. To pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką, bez angażowania innych ➡ pełen relaks.

To co jednak najważniejsze to jakość jaką Bluesound Node 2i wnosi do systemu audio. Brzmienie i jego jakość, zostały już wielokrotnie nagrodzone przez branżę. Dodatkowo świetnie się z niego korzysta, dzięki przemyślanemu oprogramowaniu BluOS. Wymieniliśmy tylko kilka jego mocnych stron. Do odkrycia jest jednak jeszcze więcej i dlatego uważamy, że Node 2i zasługuje na Waszą uwagę. To prawdziwy wieczysty karnet wstępu do świata muzyki z internetu w jakości Hi-Fi.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena
NODE 2i

NODE 2i (wyprzedaż)

Bluesound
Bluesound
Special Price 1 899 zł Regular Price 2 499 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: