Poprzedni
Następny

AudioQuest JitterBug – filtr USB poprawiający dźwięk z urządzeń komputerowych

JitterBug to pierwszy filtr USB opracowany przez firmę AudioQuest. To niewielkie urządzenie redukuje szum oraz zakłócenia, które w normalnych warunkach pogarszają jakość dźwięku płynącego poprzez port USB. JitterBug ogranicza również jitter i błędy transmisji, poprawiając tym samym brzmienie muzyki z komputera.

AudioQuest JitterBug to dwuobwodowy kondycjoner liniowy, który pełni rolę filtra linii zasilania i danych przesyłanych poprzez port USB. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, porównywalnych wielkością z kciukiem, pełni ważną rolę – minimalizuje szum i zakłócenia, które negatywnie oddziałują na transmisję danych i linie zasilania gniazd USB, a także w mierzalnym stopniu ograniczają jitter i błędy transmisji. Dzięki ograniczeniu tych niepożądanych zjawisk JitterBug  gwarantuje lepszą dynamikę i rozdzielczość oraz czystszy dźwięk.

jitterbug produkt

Filtr USB firmy AudioQuest to rozwiązanie pozwalające wyeliminować problemy dotykające wszelkiego rodzaju urządzenia komputerowe, od smartfonów i laptopów, poprzez dyski NAS, aż do serwerów mediów. Wszystkie te konstrukcje z natury tworzą znaczącą ilość zakłóceń i wprowadzają wiele niepożądanych częstotliwości. JitterBug jest także lekarstwem na przedostające się do torów sygnałowych zakłócenia RFI oraz EMI, również wprowadzane przez urządzenia komputerowe. Szumy i interferencje zwiększają jitter i błędy transmisji, czego konsekwencją jest bardziej „płaski” i irytujący dźwięk, objawiający się spłyceniem sceny dźwiękowej, pogorszeniem barwy dźwięku oraz ograniczeniem rozdzielczości.

jitterbug 2

Specjalnie zaprojektowany podwójny obwód modelu JitterBug w mierzalnym stopniu ogranicza szum prądowy, a dodatkowo minimalizuje jitter i błędy transmisji, w niektórych przypadkach całkowicie go eliminując. Efektem pracy filtru JitterBug jest czystszy i bardziej przekonujący dźwięk, a tym samym lepsze brzmienie w przypadku dowolnego komputera, przetwornika C/A USB, odtwarzacza strumieniowego, samochodowego audio oraz smartfonu.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: