Poprzedni
Następny

Audio-Technica ATH-S300BT – nowe słuchawki bezprzewodowe z ANC i aż 90-godzinną żywotnością baterii

Audio-Technica zaprezentowała najnowsze słuchawki bezprzewodowe ATH-S300BT. Cechują się rekordowym dla japońskiego producenta czasem pracy na baterii, który wynosi imponujące 90 godzin. Model ten wyposażony jest również w hybrydowy układ ANC, dzięki czemu można przenieść się do prywatnego świata wysokiej jakości dźwięku – bez zbędnych szumów.

Audio-Technica ATH-S300BT

Bezprzewodowe słuchawki ATH-S300BT zapewniają swobodę słuchania muzyki w dowolnym miejscu i świetnie sprawdzą się zarówno podczas długich podróży, jak i codziennych przejazdów, np. komunikacją miejską.

Wydajna bateria

Nowość Audio-Techniki wyróżnia się długą żywotnością baterii. Wynosi ona do 90 godzin ciągłej pracy na pełnym jej naładowaniu z wyłączonym ANC i 60 godzin, gdy ten tryb jest włączony. To jednak nie wszystko. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia około 2,5 godziny po zaledwie 3-minutowym ładowaniu za pomocą dołączonego przewodu USB. Tryb ANC uzupełnia technologia hear-through, która umożliwia odsłuch dźwięków otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Audio-Technica ATH-S300BT

Eleganckie wykończenie

Słuchawki ATH-S300BT mają neutralne, a zarazem stylowe wykończenie z charakterystycznym marmurowym wzorem terrazzo, który wnosi odrobinę luksusu do każdej podróży. Ponadto są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, co jest zasługą ergonomicznie zaprojektowanych nauszników i wygodnej do przechowywania składanej obudowy. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: czarna i beżowa.

Wygodne sterowanie

Wbudowany mikrofon zapewnia krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, a łatwe w obsłudze elementy sterujące na nausznikach sprawiają, że regulacja odtwarzania muzyki, głośności i nie tylko jest niezwykle prosta. Słuchawki obsługują również Siri i Asystenta Google, dzięki czemu można nimi sterować bez użycia rąk. W zestawie znajduje się kabel o długości 1,2 m z wbudowanym mikrofonem i przyciskami sterowania do opcjonalnego połączenia przewodowego.

Audio-Technica ATH-S300BT

40-milimetrowe przetworniki

ATH-S300BT brzmią tak pięknie, jak wyglądają. Wyposażone są w 40-milimetrowe przetworniki, dzięki którym są w stanie oddać najdrobniejsze szczegóły w każdym utworze. Z kolei tryb niskiej latencji minimalizuje opóźnienia dźwięku podczas oglądania filmów lub grania, zapewniając dokładny i szybki przesył treści z dowolnego źródła. Całości dopełnia parowanie wielopunktowe, które odpowiada za płynne przejścia między źródłami, umożliwiając użytkownikom jednoczesne sparowanie ze słuchawkami dwóch urządzeń.

Dostępność

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-S300BT trafią do naszych salonów i sklepu internetowego w lipcu 2024 r.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: