Poprzedni
Następny

Audio-Technica ATH-M50xBT

Japońska firma Audio-Technika wykonała ruch, który dla wielu jest obrazoburczy. Inżynierowie Audio-Techniki wsadzili do profesjonalnych słuchawek studyjnych ATH-M50x mopduł łączności bezprzewodowej i właśnie w ten sposób powstał model Audio-Technica ATH-M50xBT. Twórcy zarzekają się, że model bezprzewodowy brzmi identycznie jak wersja przewodowa.

Audio-Technica ATH-M50xBT

ATH-M50xBT wykorzystuje legendarny dźwięk studyjny ATH-M50x, zapewniając emocjonujące, bezprzewodowe wrażenia audio z niesamowitą przejrzystością i głębokim, precyzyjnym basem. Wykorzystując łączność bezprzewodową Bluetooth i 45-milimetrowe przetworniki z magnesami ziem rzadkich oraz cewkami nawiniętymi drutem aluminiowym z płaszczem miedzianym, ATH-M50xBT wprowadzają cenioną sygnaturę dźwiękową M50x do konstrukcji bezprzewodowej.

Audio-Technica ATH-M50xBT

40 godzin na jednym ładowaniu

Nie musisz rezygnować ze słuchania nagrań i doładowywać słuchawek. ATH-M50xBT mają wystarczającą ilość energii, abyś mógł odkrywać muzykę nawet przez 40 godzin. A jeśli zabraknie energii? Możesz doładować wbudowany akumulator za pomocą kabla USB dostarczanego wraz ze słuchawkami.

Audio-Technica ATH-M50xBT

Więcej o informacji słuchawkach Audio-Technica ATH-M50xBT znajdziesz tu.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: