Poprzedni
Następny

Audio Pro przedstawiło nowy aktywny subwoofer – SW-5

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Audio Pro poszerzyło swoje portfolio o kompaktowy, ale potężny brzmieniowo subwoofer SW-5. Model ten wyróżnia się znakomitym dźwiękiem basu, nowoczesnym wzornictwem i łatwą do ustawienia konstrukcją. Najnowsze urządzenie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których trzeba uzyskać potężny bas, lecz na przeszkodzie stoi niewielka ilość wolnego miejsca.

Gama popularnych subwooferów opracowanych przez Audio Pro na przestrzeni ponad 40 lat poszerzyła się o nowy model – SW-5. Konstrukcja ta, pomimo niewielkiej obudowy, zapewnia potężny bas, który swoimi możliwościami często przewyższa to, co oferuje wiele porównywalnych wielkością subwooferów.

Serce dźwięku Audio Pro już od wielu lat stanowi niesamowity bas. Bas tworzy podstawę dla muzyki, poruszając ciało i przenikając aż do kości. To właśnie dźwięk, jaki zapewnia SW-5. Aby się o tym przekonać, wystarczy podłączyć nowy subwoofer do dowolnych głośników, zestawu stereo lub amplitunera kina domowego z wyjściem subwooferowym.

SW-5 to najnowsza generacja cenionego subwoofera Addon SUB. Nowy model może pochwalić się wzmacniaczem Class D o mocy 150 W, który wspiera 203-milimetrowy przetwornik o dużej amplitudzie membrany. Subwoofer doskonale sprawdzi się we współpracy z innymi głośnikami Audio Pro, m.in. C5 oraz C10, jak również innymi, które wyposażone są w wyjście SUB.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: