Poprzedni
Następny

Audio Pro A26 i A36 – kompletne rozwiązania dźwiękowe

Głośniki aktywne Audio Pro A26 i A36 to konstrukcje stworzone z myślą zwłaszcza o odtwarzaniu dźwięku z telewizora w jakości hi-fi i strumieniowaniu muzyki z urządzeń mobilnych. Te świetne produkty szwedzkiego producenta znajdą Państwo w ofercie sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Kolumny aktywne Audio Pro A26 i A36 pozwalają na słuchanie muzyki wprost ze smartfona

Inżynierowie z Audio Pro zaprojektowali aktywne głośniki – podstawkowe A26 i podłogowe A36 – po to, aby zapewnić wspaniałe wrażenia dźwiękowe nie tylko z telewizora, ale także podczas codziennego słuchania muzyki. Oba modele są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę, jaką niesie odtwarzanie muzyki bez zbędnych przewodów.

Wystarczy podłączyć kolumny do telewizora, np. za pomocą przewodu HDMI, aby cieszyć się pełniejszym dźwiękiem niż ten, który jest w stanie zapewnić soundbar. Z kolei wejście analogowe umożliwia podłączenie starszych urządzeń, takich jak choćby odtwarzać CD.

Kolumny aktywne Audio Pro A26A36 pozwalają na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki ze smartfona bezpośrednio do głośników, tworząc kompletne rozwiązanie dźwiękowe przeznaczone do domowej rozrywki. Obie konstrukcje bez trudu można wykorzystać także jako komponent domowego systemu multiroom.

Jakość dźwięku Audio Pro A26 i A36 sprawia, że te kolumny aktywne są warte swojej ceny

Projektanci skandynawskiej marki nazwali swoje kolumny aktywne „zabójcami soundbarów”. Jak argumentował Jens Henriksen, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Audio Pro, „A26A36 wynoszą dźwięk z nowoczesnych telewizorów na całkowicie nowy poziom w porównaniu z tym, co może zaoferować standardowy soundbar. Dzięki nim możesz uzyskać znacząco potężniejszy i pełniejszy dźwięk podczas oglądania telewizji lub przesyłać muzykę bezpośrednio ze smartfona i korzystać z nich jako głośników multiroom. Żadne inne kolumny głośnikowe dostępne obecnie na rynku nie są tak wszechstronne jak te”.

Uniwersalne kolumny, które odpowiadają na wiele różnych potrzeb

Audio Pro A26 i A36 to unikatowe konstrukcje, które jednocześnie są zdolne do pełnienia roli głośników do telewizora, odtwarzania stereofonicznej muzyki, bezprzewodowego strumieniowania czy multiroom. Uniwersalność urządzeń zwiększa pilot zdalnego sterowania, na którym umieszczonych zostało pięć przycisków szybkiego wyboru – z ich pomocą użytkownik może przypisać wybraną stację radiową lub listę odtwarzania (np. ze Spotify), po czym przywołać ją za pośrednictwem jednego przycisku. Dodatkowo po podłączeniu głośników aktywnych z telewizorem za pośrednictwem złącza ARC można wygodnie sterować kolumnami za pomocą pilota od telewizora.

Aktywne kolumny głośnikowe A36 to wysokiej jakości sprzęt audio, który pozwala na strumieniowanie muzyki z telefonu

To jednak nie wszystko. Kolumny możesz obsługiwać również z poziomu smartfona lub tabletu (iOS/Android) poprzez bezpłatną aplikację Audio Pro Control, jak również sterując głosowo poprzez aplikację Amazon Alexa. Ponadto użytkownik ma możliwość precyzyjnego dostrojenia brzmienia głośników (basy/soprany) i aktywowania w aplikacji wirtualnego dźwięku przestrzennego (tylko przez wejście ARC), dzięki temu tworząc jeszcze szerszą scenę dźwiękową, np. podczas oglądania filmów, seriali czy wydarzeń sportowych. Kolumny można wzbogacić o subwoofer, np. jeden z modeli Audio Pro: mniejszy SW-5 lub większy SW-10, aby zapewnić potężny bas.

Audio Pro A26 i A36 są dostępne w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Kolumny wyposażone zostały w magnetycznie mocowane maskownice, dzięki czemu można zakładać je i zdejmować bez ingerowania w nieskazitelne skandynawskie wzornictwo. Praktycznym udogodnieniem jest znajdująca się na przedniej ściance głośnika wysokotonowego dioda LED, która wskazuje obecnie aktywne wejście (biały – Wi-Fi, różowy – ARC/TV, czerwony – optyczne, zielony – Aux, niebieski – Bluetooth).

Kolumny aktywne Audio Pro A26 i A36 są dostępne również w zestawie z subwooferem

Jeszcze lepsza jakość dźwięku

Opierając się na klasycznych bestsellerach Audio Pro – modelach T14 i T20 – projektanci obok szerokiej funkcjonalności, wzbogaconej o funkcje Wi-Fi/ multiroom i połączenie ARC/TV, zadbali w nowych głośnikach A26 oraz A36 o ulepszoną jakość dźwięku. Nowe wzmacniacze gwarantują potężniejsze uderzenie dźwięku, a mocniejszy procesor DSP wraz z nowymi przetwornikami zapewniają jeszcze bardziej energetyczny dźwięk.

Warto też wspomnieć o tym, że mniejszy z modeli – Audio Pro A26 – można zamocować na ścianie, co jest zasługą uchwytów ściennych (M6). Zastosowane rozwiązanie otwiera przed użytkownikiem dodatkową opcję odtwarzania dźwięku w trybie „satellite” przy wykorzystaniu dodatkowego subwoofera.

Zapraszamy do salonów

O możliwościach poszczególnych modeli Audio Pro można również przekonać się, odwiedzając nasz najbliższy salon. Wszystkie salony Top Hi-Fi & Video Design wyposażone są w salę odsłuchową. Dzięki temu możesz w komfortowych warunkach sprawdzić, czy brzmienie danego urządzenia spotka się z Twoim gustem muzycznym.

Aby dokonać rezerwacji sali odsłuchowej na dogodną dla siebie godzinę wystarczy skontaktować się z najbliższym salonem telefonicznie lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej www.tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: