Poprzedni
Następny

Audio poradnik prezentowy 2020 dla mężczyzny [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Będzie to przegląd świątecznych propozycji w dziedzinie sprzętu audio do domu, które ucieszą praktycznie każdego mężczyznę. Na niemal równo miesiąc przed gwiazdką prezentujemy Wam propozycje na idealny świąteczny (i nie tylko) prezent. Będą to gramofon od firmy Audio-Technica, słuchawki planarne Audeze, zestaw all-in-one Sonoro, potężny głośnik bezprzewodowy od francuskiego Devialeta oraz zestaw stereo z elektroniką Yamaha i głośnikami Bowers & Wilkins.

Warto też zainteresować się naszą zimową akcją "Wypełnij Dom Wspaniałym Dźwiękiem", w której znajdziecie całe mnóstwo inspiracji na prezent dla bliskiej Wam osoby...bądź dla Was samych. Jeśli nie będziecie pewni co do preferencji prezentowych osoby, którą chcecie obdarować mamy dla Was propozycję, która może okazać się świetną alternatywą. Mowa o naszej karcie podarunkowej, którą możecie zasilić dowolną wybraną przez Was kwotą. Honorowana w każdym salonie sieci Top Hi-Fi, pozwoli zrealizować marzenia każdego fana dobrego brzmienia.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: