Poprzedni
Następny

Audio poradnik prezentowy 2020 dla każdego [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

W tym roku rozszerzamy wachlarz świątecznych propozycji, w tym materiale pokazując kilka uniwersalnych produktów, które ucieszą praktycznie każdego. Na niemal równo miesiąc przed gwiazdką prezentujemy Wam propozycje na idealny świąteczny (i nie tylko) prezent. Będą to amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V4A, kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins serii 600 Anniversary Edition, aktywne kolumny podłogowe Audio Pro A36, gramofon Thorens TD 402 DD oraz zestaw NAD M10 z kolumnami Elac Vela BS403.

Warto też zainteresować się naszą zimową akcją "Wypełnij Dom Wspaniałym Dźwiękiem", w której znajdziecie całe mnóstwo inspiracji na prezent dla bliskiej Wam osoby...bądź dla Was samych. Jeśli nie będziecie pewni co do preferencji prezentowych osoby, którą chcecie obdarować mamy dla Was propozycję, która może okazać się świetną alternatywą. Mowa o naszej karcie podarunkowej, którą możecie zasilić dowolną wybraną przez Was kwotą. Honorowana w każdym salonie sieci Top Hi-Fi, pozwoli zrealizować marzenia każdego fana dobrego brzmienia.


Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: