Poprzedni
Następny

Audio Physic – nowa marka w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Do oferty Top Hi-Fi & Video Design dołączyły produkty renomowanej marki Audio Physic. Należą do nich przede wszystkim kolumny głośnikowe – zarówno modele podłogowe, jak i podstawkowe. Konstrukcje tego niemieckiego producenta są dostępne nie tylko online – na tophifi.pl, ale także stacjonarnie – w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Audio Physic Codex

Opracowane i wyprodukowane w Niemczech

Audio Physic to niemiecki producent wysokiej jakości kolumn głośnikowych, który z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1985 roku. Firma została założona w Brilon – mieście w zachodnich Niemczech – gdzie Audio Physic do dziś projektuje i produkuje swoje głośniki. Warto zaznaczyć, że regionalność i zrównoważony rozwój są częścią DNA marki, bowiem wiele komponentów pochodzi z lokalnych fabryk.

Każdy głośnik przechodzi setki testów odsłuchowych, a poszczególne elementy są testowane i stale ulepszane – nie tylko pod względem akustycznym, ale także z estetycznego punktu widzenia. Z takim podejściem Audio Physic tworzy wszystkie kolumny głośnikowe.

Autorskie rozwiązania

Na przestrzeni ponad 35 lat swojej działalności, Audio Physic opracowało szereg nowych technologii i patentów. Niemieccy inżynierowie przy produkcji kolumn nieraz sięgali po nietypowe materiały, jak choćby pianka ceramiczna, która po raz pierwszy znalazła się właśnie w kolumnach tej firmy. Głośniki Audio Physic od wielu lat korzystają również z aluminiowych stożkowych przetworników wysokotonowych, zastępujących klasyczne tweetery z kopułką.

Audio Physic Avanti

Wśród innych rozwiązań stosowanych w wybranych modelach można znaleźć m.in. warstwową konstrukcję obudowy, podwójne kosze dla przetworników średnio- i wysokotonowych, niewidoczny woofer ukryty w dole podstawy kolumny czy szklane płyty naklejone na górną część frontu kolumny.

Audio Physic – oferta produktowa

Audio Physic nieustannie dąży do zapewnienia emocjonalnych, dynamicznych i niezakłóconych wrażeń odsłuchowych. Kolumny głośnikowe tego producenta łączą nowoczesne rozwiązania techniczne, naturalny dźwięk oraz charakterystyczne wzornictwo z klasycznie pochyloną do tyłu smukłą obudową.

W ofercie Audio Physic znajdziemy przede wszystkim:

  • Kolumny głośnikowe z serii Reference – w skład tej linii wchodzą high-endowe modele, m.in.: podłogowe Codex, Midex, Avanti i Tempo oraz podstawkowy Spark;
  • Kolumny głośnikowe z serii Classic – tworzą ją zarówno kolumny podłogowe (Classic 8, Classic 25 i Classic 35) oraz kompaktowy model podstawkowy Classic 3.

Audio Physic Classic

Zapraszamy do salonów

Zapraszamy na odsłuchy kolumn głośnikowych marki Audio Physic do salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu specjaliści chętnie pomogą Ci bliżej poznać funkcje i możliwości produktów niemieckiego producenta i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanymi modelami.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: