Poprzedni
Następny

Audeze poszerzyło kolekcję planarnych słuchawek dousznych o model LCD-i3

Audeze LCD-i3

Słuchawki douszne LCD-i3 to najnowsza konstrukcja w szerokim portfolio Audeze. W tym modelu wprowadzono wiele usprawnień w stosunku do poprzednika, iSINE 20, i zastosowanie znalazły również rozwiązania wykorzystane w LCD-i4. Tym samym LCD-i3 zapewnia nie tylko znakomity dźwięk i wspaniały zakres dynamiki, ale także wyposażony został w komplet przewodów: Audeze CIPHER Lightning, kabel Bluetooth i klasyczny kabel 3,5 mm.

Audeze przedstawiło i udostępniło do sprzedaży nowe planarne słuchawki douszne LCD-i3 – następcę cenionych popularnych słuchawek iSINE20, który jest zarazem młodszym bratem LCD-i4. Konstruktorzy do uzyskania najwyższej możliwej jakości dźwięku wprowadzili liczne ulepszenia w porównaniu z iSINE 20. Należą do nich m.in. magnezowe otwarte obudowy i redukujący niepożądany rezonans projekt maskownicy z LCD-i4. Maskownica wygląda tak jak w modelu LCD-i4, z tą różnicą, że w miejsce złotej siatki maskownicy Audeze wstawiło srebrną. Otwarta konstrukcja słuchawek pozwala zwiększyć przejrzystość mocnych i niezwykle czystych niskich tonów.

Audeze LCD-i3

Kolejne udoskonalenia znajdziemy w przetwornikach, które wywodzą się z iSINE 20, lecz LCD-i3 w odniesieniu do swojego poprzednika może pochwalić się lepszą rozdzielczością. Przetworniki o niskiej impedancji korzystają z opatentowanej cewki Uniforce™ i układu magnetycznego Fluxor™, w ten sposób gwarantując najszerszy zakres dynamiki wśród słuchawek dousznych – 130 dB bez słyszalnych zakłóceń.

Do zestawu ze słuchawkami LCD-i3 załączone są trzy kable: Audeze CIPHER Lightning, Bluetooth (otwierający możliwość korzystania ze słuchawek jako bezprzewodowych) i standardowy kabel 3,5 mm. Dzięki tym rozwiązaniom zyskujemy szeroką różnorodność połączeń i audofilską jakość dźwięku poprzez dowolne urządzenie. Szczególną uwagę zwraca moduł Bluetooth CIPHER, który wyposażony w układ Bluetooth 5.0 i obsługujący kodeki aptX oraz aptX HD dostarcza 24-bitowy bezprzewodowy dźwięk o niskim opóźnieniu, mogący zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Audeze LCD-i3

Komfort korzystania ze słuchawek LCD-i3 zwiększają nowe „płetwy”, których ergonomiczne dopasowanie zapewnia wygodę i pewność mocowania w małżowinach uszu. Dla osób preferujących klasyczne mocowanie iSINE przygotowane zostały przeprojektowane pętle wokółuszne – te obecnie są zakrzywione do środka wzdłuż tylnej części ucha, co gwarantuje rewelacyjne dopasowanie do uszu, bez względu na ich kształt czy wielkość. Dodatkowe akcesoria znajdziemy w każdym egzemplarzu LCD-i3 i te są w pełni kompatybilne z pozostałymi modelami słuchawek dousznych Audeze.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: