Poprzedni
Następny

AT-LPW40WN - nowy w pełni manualny gramofon z napędem paskowym od Audio-Techniki

Audio-Technica AT-LPW40WN

Całkowicie nowy w pełni manualny gramofon z napędem paskowym od Audio-Techniki jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Mowa o modelu AT-LPW40WN, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach szukających wysokiej jakości dźwięku w rozsądnej cenie.

Celem modelu AT-LPW40WN jest zapewnienie optymalnej reprodukcji dźwięku w jakości Hi-Fi z winylu. Konstruktorzy wyposażyli gramofon w napęd paskowy, który izoluje talerz obrotowy od potencjalnych drgań i gwarantuje silne obroty (33 i 1/3 oraz 45 obr/min). Sam talerz wykonano z odlewanego ciśnieniowo aluminium, natomiast napędzający go silnik zawiera system czujników prędkości, który pozwala utrzymać precyzyjną prędkość obrotową.

Gramofon posiada wykonane z włókna węglowego ramię typu prostego z zakrzywianą główką. W ten sposób możliwe jest zredukowanie zniekształceń harmonicznych do niemal niesłyszalnego poziomu. Ponadto ramię posiada regulowaną siłę nacisku oraz uniwersalną główkę AT-HS4, w której zamontowana została nowoczesna wkładka AT-VM95E z podwójnym ruchomym magnesem. Hydraulicznie tłumiony mechanizm sterowania windą, dynamicznie regulowany system anty-skate oraz blokowana podpórka urozmaicają AT-LPW40WN.

Audio-Technica AT-LPW40WN

Igła wkładki AT-VM95E jest zakończona diamentową wklejaną końcówką ze szlifem eliptycznym. Zastosowane rozwiązanie zwiększa odporność na rezonans obudowy. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który można swobodnie wyłączyć w sytuacji, kiedy zdecydujemy się skorzystać z zewnętrznego przedwzmacniacza. Chassis w AT-LPW40WN wykonano z płyty MDF z okleiną o wzorze drzewa orzechowego, a do urządzenia dołączono kabel 2x RCA pozwalający na bezpośrednie połączenie z komponentami zestawu audio.

Gramofon AT-LPW40WN jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: