Poprzedni
Następny

Aplikacja Bowers & Wilkins dla słuchawek PX5 oraz PX7 | Obsługa i funkcje

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Aplikacja na systemy Android oraz iOS, jaką Bowers & Wilkins dostarcza użytkownikom słuchawek PX5 i PX7 kryje wiele przydatnych funkcji. Posiadając słuchawki z aktywnym tłumieniem szumu od Brytyjczyków, zdecydowanie polecamy by aktywnie z niej korzystać. W dzisiejszym poradniku pokazujemy szczegółowo zawartość aplikacji oraz wskazujemy które jej funkcje są szczególnie przydatne. Potrzebujesz relaksu? Jako podpowiedź możemy napomknąć, że Bowers & Wilkins pozwala zrelaksować się posiadaczom PX'ów nie tylko przy pomocy słuchanej na nich muzyki.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

PX5 space grey

PX5 space grey

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
Special Price 1 199 zł Regular Price 1 399 zł i
Prosimy o kontakt
Supercena
Bowers & Wilkins PX7

PX7 space grey

Bowers & Wilkins
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
Special Price 1 099 zł Regular Price 1 799 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: