Poprzedni
Następny

Aktualizacja Apple iOS 14.4 modyfikuje system monitorowania poziomu głośności urządzeń zewnętrznych

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Najnowsza łatka do systemu iOS ulepsza funkcję ochrony słuchu przed nadmierną głośnością podczas słuchania muzyki przez słuchawki bezprzewodowe.


Nowa opcja w ustawieniach iOS 14.4. pozwala na ustawienie typu urządzenia połączonego do iPhona za pomocą interfejsu Bluetooth. Jeśli użytkownik wybierze w menu opcję „słuchawki”,  telefon będzie wysyłał ostrzeżenie jeśli poziom głośności zbliży się do zagrażającego słuchowi.

Nie jest to żadna nowość, ponieważ funkcjonalność ta była dostępna już w iOS 14.2, natomiast do tej pory system ostrzegał przed wysoką głośnością w przypadku każdego urządzenia, na przykład głośnika bluetooth, który z oczywistych względów stwarzał zdecydowanie mniejsze zagrożenie dla słuchu niż słuchawki.

Oprócz tego iOS 14.4 ma również kilka poprawek bezpieczeństwa, więc zdecydowanie zalecamy aktualizację. Jeśłi jeszcze nie macie słuchawek do swojego telefonu, to polecamy nasz poradnikSłuchawki do iPhone 2020 – ranking. Jakie słuchawki do iPhone wybrać?Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: