Poprzedni
Następny

Aktualizacja aplikacji Vifa Home

Vifa

Dostępna na systemy iOS i Android aplikacja Vifa Home doczekała się aktualizacji. Wprowadzonych zostało kilka zmian, które pozwalają na jeszcze większe spersonalizowanie ustawień dla bezprzewodowych głośników Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0.

Aplikacja Vifa Home umożliwia tworzenie stref złożonych z kilku głośników Vifa, czerpiących muzykę z serwisów strumieniowych takich jak Tidal, Spotify czy radio internetowe Tunein. Jedną z nowości w ostatniej aktualizacji jest funkcja dostosowania intensywności przedniej diody LED.. Ponadto udostępnione zostały całkowicie odrębne ustawienia wstępne dotyczące strojenia dźwięku oraz kompensacji, które pomagają w skorygowaniu brzmienia do naszego gustu i miejsca, w którym słuchamy muzyki.

Vifa Home

Natomiast dla tych użytkowników, którzy zdecydowali się na umieszczenie Stockholm 2.0 w pozycji odwróconej np. wysoko na ścianie, projektanci Vify wprowadzili funkcję „SWAP”. Poprzez jej włączenie możliwe jest odtwarzanie dźwięku w odpowiednich kanałach stereo nawet przy odwróconym produkcie

Modele Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 mogą korzystać z powyższych funkcji bez konieczności aktualizacji oprogramowania głośników.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: