Następny

5 referencyjnych gwiazdek dla PM6003

Zintegrowany wzmacniacz PM6003 Marantz, dostał 5 referencyjnych gwiazdek w grupowym teście, od brytyjskiego periodyka zajmującego się branżą audio-wideo „What Hi Fi? Sound and Vision”: za wspaniały wygląd, perfekcyjne wykończenie oraz fantastyczną jakość brzmienia.

PM6003 to klasa sama w sobie. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy urządzeń firmy Marantz, tak wysoko cenionych na całym świecie. Głównym celem projektantów było udoskonalanie jakości brzmienia. I zakończyło się ono pełnym sukcesem.

W celu uzyskania pełnego brzmienia, PM6003 wyposażony został w ekranowany transformator toroidalny, pozwalający osiągnąć niską impedancję. Konstruktorzy Marantza zamontowali też mocne transformatory w połączeniu z aluminiowym radiatorem grzebieniowym, który niweluje rezonanse, mogące mieć niekorzystny wpływ na projekcję dźwięku.

Czas odsłuchów, spędzonych przy PM6003 odkrywa niezwykłą poprawę brzmienia. W szczególności zauważalne jest to na utworach stereofonicznych, gdyż wzmacniacz PM6003 pozwala na silniejsze zaakcentowanie tonów niskich, mocniejsze zarysowanie oraz ostrzejsze zobrazowanie sceny dźwiękowej, przy mocy – 2 x 45 watów. Urządzenie posiada 6 liniowych gniazd wejściowych. Nie zapomniano również o miłośnikach płyt winylowych. Jedno z sześciu najwyższej jakości gniazd wejściowych służy do podłączenia gramofonu. Na panelu tylnym, znajdują się pozłacane gniazda głośnikowe, umożliwiające podłączenie w bi-wiringu.

Dowiedz się więcej o PM6003

Następny

Polecane

 1. LS Red Dawn Kabel zasilający 1,5m

  LS Red Dawn Kabel zasilający 1,5m

  Nordost
  Przewody zasilające
  1 950 zł
  Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: