Poprzedni
Następny

3-miesięczny pakiet Tidal HiFi gratis przy zakupie systemu Bluesound

Ogólnopolska sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design przygotowała specjalną promocję, dzięki której zyskasz łatwy dostęp do muzyki w wysokiej jakości. Każdy nabywca dowolnego urządzenia z rodziny Bluesound otrzymuje teraz bezpłatny, 3-miesięczny pakiet uprawniający do korzystania z serwisu Tidal HiFi.

Bluesound to zaawansowany bezprzewodowy system hi-fi dla całej rodziny. Ten niezwykle nowoczesny system można z łatwością połączyć z dowolnym, już istniejącym zestawem audio lub kina domowego. Bluesound odtwarza pliki wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity i umożliwia dostęp do radia internetowego, plików z domowej sieci, a także internetowych serwisów muzycznych. Teraz możliwość korzystania z serwisów muzycznych online, a konkretnie z Tidal HiFi, jest jeszcze przyjemniejsze. Wszyscy, którzy kupią w sieci Top Hi-Fi & Video Design dowolny model z rodziny Bluesound, otrzymają bezpłatnie 3-miesięczną subskrypcję do usługi Tidal HiFi.

Serwis Tidal HiFi jest młodym, ale już bardzo rozbudowanym internetowym serwisem muzycznym, zapewniającym dostęp do niezwykle bogatej biblioteki muzycznej, liczącej ok. 25 mln utworów. Tak szeroka baza plików muzycznych pozwala każdemu melomanowi znaleźć swoją ulubioną muzykę i każdego dnia odkrywać nowe utwory. Elementem, który wyróżnia Tidal HiFi jest bardzo wysoka jakość dźwięku. W przeciwieństwie do innych serwisów muzycznych, także standardowej wersji Tidal, osoby, które wykupiły dostęp do usługi Tidal HiFi mogą cieszyć się jakością dźwięku taką samą, jak w przypadku płyty CD. Dzięki temu muzyka zyskuje naturalną przestrzeń i czystość brzmienia.

Sprawdź produkty z rodziny Bluesound

baner_tidal_01_2

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: