Poprzedni
Następny

15. salon Top Hi-Fi & Video Design już otwarty!

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 0 komentarzy

Sala odsłuchowa Białystok

Kolejnym miastem w którym otworzyliśmy salon Top Hi-Fi & Video Design jest Białystok. Na 163 metrach kwadratowych zebraliśmy starannie wyselekcjonowane urządzenia światowych marek. W nowo otwartym salonie, mieszczącym się przy ulicy Jurowieckiej 19, miłośnicy dobrego brzmienia, melomani i audiofile znajdą wszystko co niezbędne, aby oddawać się swojej pasji.

W białostockim salonie znalazła się szeroka oferta kolumn Bowers & Wilkins – legendarnej firmy, której zespoły głośnikowe służą jako odsłuchy w równie legendarnym studio Abbey Road, gdzie nagrywały takie tuzy światowego formatu jak The Beatles, Pink Floyd czy U2, a z polskich wykonawców Anna Maria Jopek. Ponad to do przy ulicy Jurowieckiej 19 dostępna jest pełna gama urządzeń Yamaha, łącznie z docenianą przez branżowe magazyny topową serią AVENTAGE, która jest perłą w koronie japońskiej firmy. Na gustownych półkach w białostockim salonie znalazły się urządzenia takich marek jak Rotel, ELAC, TEAC, Audio-Technica, Vienna Acoustic, Mission, Koss, Audeze, Bluesound, Devialet, PSB, NAD i wielu innych. To nowe ekscytujące miejsce na muzycznej mapie stolicy Podlasia.

Każdy salon Top Hi-Fi & Video Design dysponuje specjalnie przygotowaną salą odsłuchową. Nie inaczej jest w naszym białostockim salonie. To specjalne pomieszczenie pozwala naszym doradcom w komfortowych warunkach zaprezentować oferowany przez nas sprzęt. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę , a my przygotujemy sprzęt i dedykowany konsultant odpowie na wszystkie pytania.

Dzięki dogodnemu położeniu w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta - pięć minut spaceru z przystanku autobusowego Piłsudskiego/Rzeka Biała (dojazd autobusami linii 1, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 100, 103 i 106) - najlepsze światowe marki stały się bardziej dostępne dla mieszkańców Białegostoku i okolic.

Aby być na bieżąco z nowościami i akcjami specjalnymi białostockiego salonu Top Hi-Fi & Video Design, polub jego stronę na Faceboku.

Zapraszamy!

 


Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: