Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przedwzmacniacz gramofonowy Black Cube Statement Lehmannaudio

Lehmannaudio Black Cube Statement to przedwzmacniacz gramofonowy otwierający serię Black Cube. Ze swoją wysoką jakością wykonania i wyrafinowaną, niskoszumową konstrukcją układów scalonych model ten jest tylko nieznacznie mniej zaawansowany od pozostałych urządzeń z serii, a przy tym pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Black Cube Statement zachwyci każdego użytkownika – zarówno tego, który stawia swoje pierwsze kroki w segmencie high-end, jak i tego, który powraca do słuchania płyt gramofonowych. Ten najmniejszy z przedwzmacniaczy gramofonowych serii Black Cube wyposażony jest w wysokiej jakości, trwałe podzespoły, dostarczane przez wyselekcjonowanych producentów, np. Burr Brown. Dzięki temu model ten gwarantuje urzekający i magiczny dźwięk analogowej muzyki. 

Lehmanaudio Black Cube Statement

Urządzenie kompatybilne jest z wszystkimi popularnymi wkładkami gramofonowymi, które są obecnie wykorzystywane, od MM do MC. Black Cube Statement umożliwia wybór jednego z czterech ustawień wzmocnienia sygnału, a w przypadku wkładek MC pozwala także na bezpośredni wybór impedancji. Pozłacane złącza przedwzmacniacza pozwalają na zachowanie wysokiej jakości sygnału. Listę zalet dopełnia bardzo precyzyjny filtr pozwalający na pasywną korekcję charakterystyki częstotliwości sygnału.

Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają ustawić je bardzo blisko gramofonu, co umożliwia zminimalizowanie strat związanych z długością przewodów połączeniowych. Sama obudowa wykonana jest z aluminium (który jest materiałem niemagnetycznym), a pokrywa ma właściwości tłumiące drgania.

Lehmanaudio Black Cube Statement

Wymiary (S x W x G) mm103 x 45 x 108
Waga kg0.28

Marka: Lehmannaudio

Black Cube Statement

Special Price 1 695 zł Regular Price 1 835 zł
/ sztuka
  • Wymiary (S x W x G) mm: 103 x 45 x 108
  • Waga kg: 0.28

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 85 zł

Sprawdź szczegóły

Lehmannaudio Black Cube Statement to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy otwierający serię Black Cube. Model ten obsługuje wkładki MM oraz MC i wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: