Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przewody połączeniowe do wkładki Audio Technica AT6101

Zbudowanie perfekcyjnego systemu audio wymaga dbałości w doborze podzespołów. Dla wymagających audiofili, którzy chcą zapewnić jak najlepsze efekty brzmieniowe ze swojego gramofonu Audio-Technica przygotowała przewody umożliwiające połączenie wkładki gramofonowej z głowicą.

Audio-Technica AT6101 to zestaw czterech przewodów, które wykonane są z wysokiej jakości miedzi beztlenowej PCOCC. Przewodniki składają się z 22 miedzianych nici o grubości 0,12 mm. Kable wyposażone są w ołowiane zaciskane końcówki platerowane 24-karatowym złotem. Właściwe podłączenie ułatwia różnokolorowe oznakowanie osłon końcówek. 

Marka: Audio-Technica

AT6101

Cena promocyjna 50 zł Normalna cena 69 zł
/ komplet

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 2 zł

Sprawdź szczegóły

Audio-Technica AT6101 to zestaw czterech przewodów umożliwiających połączenie wkładki z głowicą. Podstawę przewodu stanowią przewodniki, które tworzą 22 splecione nici o grubości 0,12 mm, wykonane z wysokiej jakości miedzi beztlenowej (PCOCC). Kable zakończone są pozłacanymi zaciskanymi końcówkami z ołowiu. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: