Marka: Audio-Technica

ATH-AR3BT biały

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-AR3BT

Ciesz się bezprzewodową muzyką dzięki całkowicie nowemu modelowi słuchawkek Bluetooth AR3BT. Imponujący bas i krystalicznie czyste detale nagrań dostarczane są przez 40-milimetrowe przetworniki, a energię do działania zapewnia wbudowany akumulator, który pozwala słuchać muzyki przez aż 30 godzin.

Nauszne słuchawki Audio-Technica ATH-AR3BT to najnowsza konstrukcja, która łączy technologię audio wywodzącą się z serii MSR skierowaną do młodszych mniej zamożnych użytkowników. Szerokie pasmo przenoszenia, od 5 Hz do 35 kHz, i specjalnie dostrojone przetworniki z dużym układem magnetycznym zapewniają niezwykle szczegółowe brzmienie i gwarantują perfekcyjnie czyste średnie i wysokie tony oraz mocny, precyzyjny bas.


Uwolnij się od kabli

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-AR3BT

Dzwięk jest najważniejszy dlatego też aby zachować najwyższą jakość bezprzewodowego sygnału słuchawki Audio-Technica ATH-AR3BT są kompatybilne z kodekami aptX i AAC. Funkcjonalność słuchawek zwiększa możliwość zapamiętania do ośmiu wcześniej sparowanych urządzeń.

Pełne sterowanie i mobilność przy bezprzewodowym połączeniu

Zachowane pełne sterowanie przy połączeniu bezprzewodowym ATH-AR3BT Technologia NFC zastosowana w słuchawkach Audio-Technica ATH-AR3BT

Obsługę słuchawek ułatwia wbudowane zdalne sterowanie. Za jego pomocą użytkownik może sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać połączenia telefoniczne. Nawiązywanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy słuchawkami i źródłem dźwięku ułatwia obecność technologii NFC, dzięki której wystarczy zbliżyć oba urządzenia do siebie – bez potrzeby wpisywania kodu.

Komfort i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie

Komfort użytkowania słuchawek Audio-Technica ATH-AR3BT

Wygodę korzystania ze słuchawek zwiększają nauszniki wypełnione pianką z funkcją pamięci oraz łatwy w regulacji pałąk nagłowny. Wysoki komfort użytkowania jest również zasługą niewielkiej wagi słuchawek (zaledwie 190g).

Składana konstrukcja

Słuchawki Audio-Technica ATH-AR3BT - możliwość złożenia na czas transportu

Składana konstrukcja słuchawek Audio-Technica ATH-AR3BT umożliwia ich bezpieczny transport.

Słuchaj jeszcze dłużej

Słuchaj bez ładowania do 30 godzin. Słuchawki Audio-Technica ATH-AR3BT

Słuchaj jeszcze dłużej dzięki pojemnemu akumulatorowi, który pozwala na odsłuch do 30 godzin na jednym ładowaniu. A jeżeli zdaży się, że w najmniej oczekiwanym momencie akumulator się wyczerpie a także wtedy, gdy nie można uruchamiać bezprzewodowego połączenia, np. w szpitalu lub w samolocie. dołączony jest przewód o długości 1,2 m ze zdalnym sterowaniem/mikrofonem.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-AR3BT biały

KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0.190

Opinie o Audio-Technica ATH-AR3BT biały

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Mariola

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo ładnie wykonane i cudnie grają. Kupiłam w promocji za trochę więcej niż 300zł i są warte każdej wydanej złotówki.
 2. Karol

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo wygodne i składane. Do tego małe i fajnie grające.
 3. Halinka

  Ocena:
  Ocena: 5
  Udany prezent komunijny. Godny polecenia.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: