Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Subwoofer PSB Speakers SubSeries 125

SubSeries 125 jest najmniejszą konstrukcją z nowej generacji subwooferów aktywnych opracowanych przez PSB. Oparty na popularnym modelu SubSeries 300 zapewnia nowy poziom możliwości w klasie subwooferów. Dzięki wielu znaczącym udoskonaleniom i zredukowanemu zużyciu energii SubSeries 125 zapewni głębszy, mocniejszy i bardziej muzykalny, naturalny bas bez poświęcania mocy i wydajności. Mimo swojej kompaktowej konstrukcji urządzenie gwarantuje mocne uderzenie niskich tonów, charakterystyczne dla większych i droższych subwooferów.


Źródłem mocy SubSeries 125 jest wbudowany 125-watowy wzmacniacz. Końcówka mocy z łatwością napędza 203-mm przetwornik niskotonowy, który wykorzystuje polipropylenową membranę i współpracuje 38-mm cewką. Projektanci wyposażyli subwoofer w obudowę typu bass reflex i zastosowali regulowaną zwrotnicę (50-150 Hz). Wyposażenie SubSeries 125 dopełniają przełącznik fazy oraz umieszczona na przedniej ściance regulacja głośności. 

Moc wzmacniacza125 W
Głośnik200
Pasmo przenoszenia35 - 150
Automatyczna kalibracjaNie
Regulacja zakresu częstotliwościTak
Automatyczne włączanie / wyłączanieTak
PilotNie
Pobór mocy (standby)≤ 0,5
Wymiary (S x W x G) mm244 x 359 x 396
Waga kg11,0
Wersje wykończeniaCzarny, Wiśnia
Materiał wykończeniaWinyl

Inne

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: