Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sonoro Stereo 2

Sonoro Stereo 2

Sonoro Stereo 2 to prawdziwa ikona designu i dźwięku. Model ten wzmacnia indywidualny styl dowolnego pomieszczenia, niemal natychmiast stając się jego centralnym elementem. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, modelem Stereo, najnowsza konstrukcja wprowadza wiele nowych funkcji i zapewnia jeszcze wyższą jakość dźwięku.

  • Kompaktowy system audio stereo z wbudowanym subwooferem (system 2.1)
  • Funkcja sterowania oświetleniem z opcjonalnym ściemniaczem sonoroLIGHT
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth, cyfrowy tuner DAB+
  • Moduł odtwarzacza CD, wbudowany port USB
  • Wgrana muzyka do relaksacji i medytacji

Stereo 2 jest kompaktowym systemem audio, który dzięki mocnemu nagłośnieniu 2.1 z wbudowanym subwooferem zapewnia doskonały dźwięk, zarówno podczas wieczornego relaksu, jak i spotkania w szerokim gronie przyjaciół. W swoim najnowszym wcieleniu model ten udostępnia użytkownikom dodatkowe udogodnienia, m.in. funkcję sterowania oświetleniem po sparowaniu z opcjonalnym ściemniaczem sonoroLIGHT, dostęp do muzyki do relaksacji i medytacji, a także udoskonalony odbiór cyfrowego radia DAB+. Całość dopełnia jeszcze wyższa jakość dźwięku.

Sonoro Stereo 2

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, projektanci Sonoro zapewnili Stereo 2 niezwykle angażujące brzmienie. Ten starannie dopracowany model zapewnia najczystszy możliwy dźwięk przy każdym poziomie głośności. Dzięki temu zawsze można czerpać ogromną przyjemność ze słuchania muzyki – zarówno gdy delikatnie gra w tle, jak i wtedy, gdy pokazuje całą swoją moc i potęgę.

Odtwarzanie swojej ulubionej muzyki ułatwia łączność Bluetooth®, która zapewnia wygodne i niezawodne bezprzewodowe przesyłanie nagrań, np. wprost ze smartfona. Dostęp do muzyki rozszerzają cyfrowy tuner DAB+ oraz wbudowany odtwarzacz płyt CD. Z kolei umieszczony na tylnej ściance port USB pozwala ładować baterię podłączonego smartfona, a także odtwarzanie dźwięku zapisanego na przenośnej pamięci USB. Dzięki wejściom audio Stereo 2 pozwala także poczuć kinową jakość dźwięku z telewizora.

Sonoro Stereo 2

Klasę Sonoro Stereo 2 podkreśla jego eleganckie wzornictwo i wysokiej jakości wykończenie. Urządzenie zamknięte jest w drewnianej obudowie z fortepianowym wykończeniem na wysoki połysk. W centralnej części frontowego panelu projektanci umieścili czytelny wyświetlacz, który pozostaje jasny w ciągu dnia i automatycznie ściemnia się wraz z nadejściem zmroku. Wyświetlacz prezentuje aktualną godzinę, datę, wybraną stację radiową oraz inne istotne informacje.

Zakresy radioweDAB, FM
Odtwarzane płytyCD
WejściaLiniowe RCA, USB
WyjściaSłuchawkowe
Certyfikat DLNANie
Bezprzewodowy streamingBluetooth
Tryb GAPLESS (bez pauz)Nie
Sterowanie aplikacjąNie
WiFiNie
FLAC, WAV 192/24Nie
BluetoothTak
Wymiary (S x W x G) - elektronika450 x 153 x 235
Waga - elektronika5.9

Marka: Sonoro

Sonoro Stereo 2

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: