Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser Presence

Projektując model Presence, Sennheiser stworzył prawdziwy zestaw słuchawkowy Bluetooth klasy premium. To rozwiązanie idealne dla często podróżujących użytkowników smartfonów. Wykorzystując zaawansowaną technologię redukcji szumów ułatwia komunikację nawet w narażonym na hałas otoczeniu, zapewniając przy tym dźwięk w jakości HD.

Sennheiser Presence

Bezprzewodową łączność ułatwia zaawansowana technologia Bluetooth 4.0. Aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania, projektanci zwiększyli zasięg do 25 m. Urządzenie może pracować w dwóch trybach wąskopasmowym i szerokopasmowym. Czas pracy w pierwszym wynosi do 10 godzin, w drugim do 8 godzin. Słuchawka dostarczana jest wraz z czterema wymiennymi wkładkami dousznymi.

Sennheiser wyposażył model Presence w liczne udoskonalenia. Technologia Unique SpeakFocus™ optymalizuje wyrazistość mowy i zapewnia przejrzystość głosu ludzkiego niezależnie od środowiska dźwiękowego. Technologia WindSafe redukuje szum wiatru, który pogarsza jakość komunikacji podczas rozmów na zewnątrz, a ActiveGuard® chroni słuch przed nagłymi skokami głośności dźwięku. 

 


Specyfikacja Sennheiser Presence

Pasmo przenoszenia (Hz)100 - 15 000 Hz
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: