Sennheiser HD 660s

Po prawie 15 latach niemiecki producent Sennheiser przedstawia następcę legendarnego modelu
HD 650. Oto słuchawki HD 660 S.

Najważniejsze cechy:

  • szerokie pasmo przenoszenia 10 – 41 000 Hz
  • nowy przetwornik
  • otwarta nauszna konstrukcja
Sennheiser HD 660s

Model HD 660 S to dynamiczne słuchawki dla pełnego pasji audiofila. To przykład na możliwości współczesnej inżynierii. Cechuje je niezwykła wszechstronność i referencyjna jakość odtwarzanej muzyki. Dzięki nowoopracowanemu przetwornikowi HD 660S odznaczają się jeszcze lepszą wydajnością od swoich legendarnych poprzedniczek. Elegancko zaprojektowane, pozwalają słuchaczowi cieszyć się precyzją odtwarzania sceny muzycznej i doskonałym komfortem użytkowania.


Zaprojektowany dla wymagających słuchaczy model HD 660 S przewyższa wyjątkową wydajność swojego poprzednika - legendarnego HD 650. Dzięki wyraźnemu basowi, doskonałemu pasmu średniemu i delikatnej, przyjemnie naturalnej górze, HD 660 S zanurzy Cię w każdej emocji i niuansach muzyki.

W HD 660 S zastosowano nowy, zaprojektowany od podstaw przetwornik. Zapewnia on lepszą kontrolę ruchów membrany, dzięki specjalnie wyprodukowanej ze stali nierdzewnej tkaninie, która jest precyzyjnie dostosowana do konturu membrany. Niezwykle lekkie aluminiowe cewki głosowe zapewniają najwyższą wierność dźwięku.

Sennheiser HD 660s

Dzięki niższej impedancji słuchawki zapewniają wzorcowy dźwięk -również po podłączeniu do mobilnych odtwarzaczy - oferując w ten sposób znacznie większą wszechstronność. Pełny potencjał ujawnia się, gdy są podłączone do dedykowanego wzmacniacza słuchawkowego, takiego jak HDV 820 lub do przenośnego cyfrowego odtwarzacza audio.

Wszystko w modelu HD 660 S sprawia, że słuchanie jest czystą przyjemnością - Eliptyczne miseczki uszne mają anatomiczny kształt, a grube wyściółki na pałąku i wymienne poduszki nauszne gwarantują długie godziny słuchania bez zmęczenia. Ażurowe maskownice na muszlach przydają słuchawkom lekkości oraz powodują niższą ilość zniekształceń ze względu na brak odbić fali dźwiękowej w kapsule nausznika.

Sennheiser HD 660s

Wyposażenie jest bogate w wybór kabli na każdą okazję. Wszystkie kable wykonane są z wysoce przewodzącej miedzi beztlenowej i wytrzymałego wzmocnienia para-aramidowego. To bezkompromisowe słuchawki opracowane przez inżynierów Sennheisera na następne 15 lat.

Specyfikacja Sennheiser HD 660S

Impedancja (Ω)150
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 41 000 (-10 dB)
Zniekształcenia (%)< 0,04% (1 kHz, 100 dB)
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie
Waga kg0.260

Opinie o Sennheiser HD 660S

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: