Marka: Rotel

A11

Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Rotel A11 EISA

Rotel A11

Rotel A11 to najnowszy model wzmacniacza zintegrowanego ze znanej i cenionej przez miłośników dobrego brzmienia serii 14. Dysponując mocą 50 W na każdy z kanałów, bogatym zestawem przyłączy, strumieniowaniem Bluetooth aptX, wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM, gniazdem słuchawkowym oraz podwójnym zestawem solidnych zacisków głośnikowych, jest bardzo wszechstronnym urządzeniem oferującym znakomitą muzyczną jakość oraz szerokie możliwości funkcjonalne.

Rotel A11

Wewnątrz tego nowoczesnego wzmacniacza znajdziemy klasyczną końcówkę mocy pracującą w klasie AB, oraz wiele charakterystycznych dla Rotela audiofilskich rozwiązań, do których z pewnością zalicza się produkowany specjalnie dla tej marki, ponadwymiarowy toroidalny transformator oraz wysokiej jakości elementy toru fonicznego. Wraz z precyzyjnie zaprojektowaną architekturą wewnętrznych obwodów oraz filozofią konstrukcyjną Balanced Design Concept, tworzą one wzmacniacz, który charakteryzuje się naturalnym i niezwykle detalicznym brzmieniem, pozwalając na znakomitą współpracę z nawet bardzo wymagającymi kolumnami głośnikowymi.

Rotel A11

Dzięki umieszczonemu na przedniej ściance wyświetlaczowi, obsługa A11 jest intuicyjna i nie nastręcza problemów. Producent nie zapomniał przy tej okazji o możliwości regulowania jasności świecenia zarówno samego wyświetlacza, jak też diody LED towarzyszącej włącznikowi zasilania, dzięki czemu słuchacz może zaciemnić kompletnie pokój odsłuchowy i rozkoszować się znakomitym brzmieniem Rotela.

Rotel A11

Możliwości funkcjonalne A11 poszerzają dodatkowo  wejście dla zewnętrznego odbiornika podczerwieni, podwójne wyjście wyzwalacza 12V do sterowania współpracującymi urządzeniami oraz port RS-232, pozwalający na łatwą integrację wzmacniacza w ramach systemów domowej automatyki.

Rotel A11

Wzmacniacz A11 dostępny jest w dwóch wersjach wykończenia dystyngowanej, klasycznej czerni oraz nowoczesnym, bardziej technicznym w charakterze srebrze.

 

Specyfikacja Rotel A11

Moc wyjściowa2 x 50 W
Pasmo przenoszenia10Hz - 100kHz, ± 0.5dB
Stosunek sygnał/szum100 dB
Zniekształcenia THD< 0.03 %
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BTak
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)160 W
Pobór mocy (standby)< 0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 93 x 345
Waga kg6,85

Polecane Produkty

Akcesoria do Rotel A11

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: