Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Akcesoria AV QK2 Nordost

Wyobraź sobie wszystkie fale radiowe, akustyczne i elektryczne, na których działanie narażony jest Twój system audio i video. Pomyśl jak te wszystkie "zanieczyszczenia" mogą wpływać na brzmienie muzyki i obraz na Twoim telewizorze. Jakość prądu, który zasila Twój system audio/video jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na dźwięk!

QVIBE Qv2 to najnowszy produkt firmy Nordost, znanego amerykańskiego producenta najwyższej jakości okablowania dla urządzeń AV. Niewielkich rozmiarów urządzenie wpinamy do wolnego gniazdka w listwie zasilającej (np. QBASE 8), do której podłączony jest Twój sprzęt (lub do gniazdka ściennego tego samego obwodu) i od tego momentu QV2 zajmie się tym, aby prąd dostarczany do urządzeń pozwalał im wyzwolić wszystkie ukryte do tej pory możliwości dźwięku i obrazu. QV2 dokonuje tego poprzez generowanie szeregu impulsów o niezwykle precyzyjnie skalibrowanej częstotliwości.

Rezultat? Zniwelowanie wszelkich zakłóceń i wahań prądu a co za tym idzie redukcja szumów, poprawiona głębia obrazu, wspaniały realizm dźwięku. QV2 współpracuje również doskonale z bliźniaczym produktem firmy Nordost o nazwie QK1, a efekty tej współpracy przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. I zdecydowanie łatwiej uszłyszeć tu różnicę niż w przypadku testowania różnych rodzajów przewodów...

O działaniu QV2 najlepiej przekonać się osobiście, zapraszamy zatem do naszych salonów Top Hi-Fi!

Inne

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: