Marka: Pioneer

UDP-LX800

Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Odtwarzacz Blu-Ray 4K Pioneer UDP-LX800

Pioneer UDP-LX800 to uniwersalny odtwarzacz dyskowym, który ucieleśnia doświadczenie zdobyte przez firmę Pioneer przez wiele lat podczas konstruowania kolejnych odtwarzaczy dysków optycznych.

Najważniejsze cechy:

  • odtwarza format Ultra HD Blu-ray™,
  • symetryczny tor audio,
  • dwa wyjścia HDMI,
  • zbalansowane wyjścia XLR.

Zaprojektowany i zbudowany, aby idealnie odtwarzać dysków, model UDP-LX800 posiada ekstremalnie sztywną konstrukcję, która odpowiada za uzyskanie wysokiego stosunku sygnału do szumu, co przekłada się na znakomitą jakość audio i wideo.

Korzystając z najnowszego formatu Ultra HD Blu-ray™ możesz cieszyć się wspaniałym spektaklem w poczwórnej rozdzielczości 1080p Full HD. Dwa przetworniku DAC serii ESS SABRE PRO gwarantują uzyskanie audiofilskiego dźwięku.

Pioneer UDP-LX800

6 warstwowa płyta główna

Główna płytka drukowana wykonana jest z 6-warstwowej IVH, która gruntownie eliminuje szumy cyfrowe. Zapewnia to optymalizację transferu sygnałów cyfrowych i minimalizuje impedancję uziemienia oraz znacząco poprawia stosunek sygnału do szumu podczas przetwarzania sygnału audio/wideo. Transmisja z prędkością 18 Gbps za pośrednictwem najnowszego standardu HDMI staje się jeszcze bardziej precyzyjna.

Symetryczny obwód audio

Ścieżki dla sygnałów L i P zostały wykonane w identyczny sposób, łącznie z wzorami i układem części. Wyrównanie sygnału L/P zostało rygorystycznie zachowane, dzięki czemu uzyskano jeszcze większą precyzję oraz znakomitą separację podczas odtwarzania. Szyna pomiędzy sygnałami L i P również pomaga w stabilizacji podstawy.

Pioneer UDP-LX800

Format Ultra HD Blu-ray

Jako uniwersalny odtwarzacz dyskowy, UDP-LX800 może odtwarzać różne dyski optyczne, łącznie z najnowszym formatem dysków Ultra HD Blu-ray, który ma czterokrotną rozdzielczość 1080p Full HD, jak również Hi-Res Audio i inne pliki muzyczne i wideo.

Bezkompromisowa sztywna obudowa

Bloki zasilania, przetwarzania napędu/cyfrowego oraz dźwięku analogowego zostały podzielone na trzy części celem wyeliminowania zakłóceń elektrycznych i magnetycznych pomiędzy blokami. Sztywne belki umieszczone pomiędzy nimi dodatkowo wzmacniają konstrukcję, podczas gdy układ wewnętrzny został optymalnie zaprojektowany dla zminimalizowania drgań i strat sygnału.

Zrezygnowano z otworów usuwania ciepła celem uzyskania płaskiego kształtu z optymalną konstrukcją obwodu elektrycznego, dla zminimalizowania dźwięku ruchu mechanicznego napędu BD. Wynikiem tego jest znaczne zmniejszenie szumów, a jednocześnie sztywniejsza i bardziej stabilna konstrukcja obudowy.

Podstawa obudowy o grubości 1,6 mm jest wzmocniona sztywnym podłożem ze stalowej płyty o grubości 3 mm. Konstrukcja dwuwarstwowej obudowy zapewnia niski środek ciężkości oraz ogólną sztywność zapobiegającą przenoszeniu zewnętrznych drgań na wewnętrzną obudowę i zapewnia znakomity odczyt dysku.

Pioneer UDP-LX800

Stabilne zasilanie

Dedykowany transformator zasilający o dużej wydajności dla analogowego obwodu audio oraz dopasowany kondensator tworzą znakomity obwód zasilający, umożliwiający ciągłe zasilanie. Zbędna fala elektromagnetyczna generowana przez transformator zostaje uwięziona w pokrytej miedzią obudowie ekranującej z farbą antywibracyjną. Wytłoczenie otworów w kształcie F również pomaga w tłumieniu fal stojących w obudowie, a przez to w uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku, zarówno dynamicznego, jak i cichego. Obwód zasilający posiada obudowę z wytłoczeniem w kształcie klucza F dla wytłumienia fal stojących oraz czarną, antywibracyjną farbę, umożliwiającą stabilne, wysokiej jakości zasilanie napędu oraz bloków cyfrowych.

Specyfikacja Pioneer UDP-LX800

PłytyBD-ROM (UHDBD/3D BD/BD)/BD-R (DL)/BD-R LTH/BD-RE (DL); DVD-ROM (DVD-Video/DVD-Audio)/DVD-R (DL)/DVD-RW/ DVD+R (DL)/DVD+RW; Audio CD (CD-DA/SACD)/CD-ROM/CD-R/CD-RW
Wyjścia audio / wideoCyfrowe Coaxial, Cyfrowe Optyczne, HDMI, RS-232, USB
Front USBTak
Pobór mocy (max)42 W
Pobór mocy (standby) 0.45 W / 1.4 W (Network standby on)
Tryb ECONie
Wymiary (S x W x G) mm435 x 131 x 339
Waga kg13.8

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: