Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kompaktowe rozmiary, wysokiej klasy materiały i wierne, czyste brzmienie – tak w skrócie można scharakteryzować douszne słuchawki ME03. Dzięki tym zaletom użytkownik może przez wiele lat, a nawet dekad cieszyć się swoją ulubioną muzyką, w domu, w pracy, w podróży.

Master & Dynamic ME03 gunmetal

Model ME03 wykorzystuje wiele rozwiązań, które zostały zastosowane w słuchawkach MH40. Zadanie odtwarzania dźwięku projektanci powierzyli 8-milimetrowym przetwornikom z neodymowymi magnesami. Te zaawansowane głośniki zapewniają naturalność brzmienia i pozwalają cieszyć się czystym, wiernym dźwiękiem muzyki.

Przetworniki pracują wewnątrz niedużych obudów wykonanych z anodyzowanego aluminium. Specjalna gumowa otoczka ułatwia wkładanie i wyjmowanie słuchawek, a wymienne silikonowe końcówki, dostarczane w czterech rozmiarach (XS, S, M i L), pozwalają perfekcyjnie dopasować słuchawki do uszu użytkownika.

Master & Dynamic ME03 black

Model ME03 wykorzystuje płaskie, odporne na splątanie przewody. Pod gumową izolacją znajdują się przewodniki wykonane z miedzi beztlenowej – materiału gwarantującego czystość dźwięku i ograniczającego możliwość powstawania szumu. 1,2-metrowy kabel wyposażony jest we wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon (dla iUrządzeń).

Impedancja (Ω)16 Ω
Waga kg0.16

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: