Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Przewód słuchawkowy Nordost Blue Heaven

Przewód słuchawkowy Nordost Blue Heaven to rozwiązanie, które zostało opracowane z myślą o słuchawkach Audeze z serii LCD. Podłączając go użytkownicy mogą jeszcze bardziej udoskonalić jakość dźwięku.

Kabel Blue Heaven stanowi unikatowe połączenie innowacji technicznych, giętkości i wytrzymałości. Przewód ten jest najlepszym rozwiązaniem dla słuchawek – tych zaawansowanych, jak i tych najbardziej bezkompromisowych. Przewodniki 34 AWG 7/42 skręcone są w postaci plecionki Litz. Zwiększa to elastyczność kabla, eliminuje wewnętrzny szum tryboelektryczny i poprawia mechaniczne tłumienie.

W przypadku przewodu Blue Heaven Nordost zastosował również autorską, opatentowaną technologię Micro Mono-Filament. Polega ona na owinięciu nicią FEP (Fluorinated Ethylene Propylene) każdego przewodnika przed umieszczeniem ich wewnątrz izolacji FEP. Rozwiązanie to poprawia dielektryczność przewodu.

Przewody słuchawkowe są bardziej narażone na ryzyko uszkodzenia niż inne kable. Z tego względu Norodst wzmocnił konstrukcję Blue Heaven za pomocą włókien aramidowych. Włókna te pełnią dwie role. Po pierwsze gwarantują mechaniczną integralność przewodu. Zmniejsza to obciążenie samych przewodników. Ponadto, ze względu na swoje korzystne właściwości rezonansowe, włókna aramidowe poprawiają jakość dźwięku.

Kabel słuchawkowy Blue Heaven z jednej strony zakończony jest złączem mini-jack, z drugiej złączami kompatybilnymi z wejściami w słuchawkach Audeze z serii LCD. Standardowo do przewodu dołączana jest przejściówka 3,5 mm-6,3 mm, którą można nakręcić na złącze mini-jack, zwiększając tym samym pewność połączenia.

Inne

Marka: Nordost

LS Blue Heaven Kabel słuchawkowy 2m

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: