Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Koss BTS1

Facebook Koss Polska

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i bardzo lekki, bo ważący zaledwie 160 gramów, bezprzewodowy głośnik Bluetooth Koss BTS1 został zaprojektowany specjalnie pod kątem łatwości przenoszenia i użytkowania podczas ruchu. Lekkość konstrukcji podkreślona jest przez skompresowane właściwości, co czyni go niezwykle kompaktowym i idealnym w czasie podróży.

Mimo swoich kompaktowych rozmiarów BTS1 pozwala przez długi czas cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Wbudowany akumulator umożliwia odtwarzanie muzyki nawet przez 5 godzin.


Koss BTS1 wyposażony jest w stopkę, pozwalającą słuchaczowi na wybór pomiędzy dookólnym a kierunkowym odsłuchem, zapewniając osobiste doświadczenie bez względu na miejsce, w którym znajduje się słuchacz.

Użytkowanie bezprzewodowego głośnika Bluetooth Koss BTS1 jest niezwykle proste. Wbudowane przyciski umożliwiają szybkie sparowanie urządzenia i zapewniają łatwy dostęp do regulacji głośności. BTS1 wyposażony jest także w 3,5-mm wejście Aux i wyjście jack do połączonego odsłuchu, a także opcji połączenia łańcuchowego (daisy chaining).  

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBTak (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Waga kg0.2

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: