Marka: House of Marley

No Bounds Sport blue (EM-JA016-BL)

Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

No Bounds Sport

Głośnik bezprzewodowy No Bounds Sport zapewnia wciągający 360° dźwięk niezależnie od miejsca, w którym się znajduje, a można go zabrać ze sobą wszędzie, dzięki wodoodpornej i pyłoszczelnej obudowie.

Najważniejsze cechy:

  • 12 godzinna żywotność baterii,
  • wodo – i pyłoodporny (IP67),
  • możliwość sparowania ze sobą dwóch głośników w system 2 kanałowym,
  • 360-stopniowy dźwięk.

Towarzysz wędrówek

No Bounds Sport gwarantuje dźwięk 360°, a obrotowe pokrętło głośności umożliwia szybką i łatwą regulację  głośności muzyki. Trwały, a zarazem stylowy, model No Bounds Sport jest gotowy na każdą przygodę w każdym otoczeniu. Certyfikat IP67 oraz zdolność do unoszenia się na powierzchni wody czyni z No Bounds Sports świetnego towarzysza wszelkich wypraw. Załączony w zestawie karabińczyk umożliwi łatwe przypięcie do plecaka lub odzieży.

House of Marley No Bounds Sport

Funkcje dodatkowe

No Bounds Sport został wyposażony w mikrofon, który w parze z telefonem komórkowym zmienia ten przenośny głośnik w zestaw głośnomówiący. Gniazdo Aux-In umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, a możliwość sparowania z drugim głośnikiem zmienia taką parę w wodoodporny mini-zestaw stereo. Długi czas pracy, do 10 godzin, zapewnia muzykę przez cały dzień. Funkcja szybkiego ładowania pozwala sprawnie i szybko uzupełnić energię w akumulatorach litowo-jonowych.

House of Marley No Bounds Sport

Proekologiczne materiały

Głośniki No Bounds są wykonane z tkaniny Marley Rewind ™, silikonu Regrind, korka Regrind i aluminium. Tkanina Rewind™ jest trwałym, wysokiej jakości materiałem, utkanym z substancji i surowców pochodzących z recyklingu to mieszanka 30%  odzyskanej bawełny organicznej,  30%  konopii i 40% recyklingowanego PET. Korek jest odnawialnym, biodegradowalnym i w 100% naturalnym materiałem. Uzyskuje się go w wyniku przyjaznego dla środowiska procesu zbioru, który zapewnia drzewom dalsze życie. Silikon Regrind™ jest specjalnie opracowanym materiałem pozyskiwanym poprzez odzyskiwanie i upcykling odpadów poprocesowych i postprodukcyjnych.

House of Marley No Bounds Sport


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

Specyfikacja House of Marley No Bounds Sport blue (EM-JA016-BL)

WiFiNie
AirPlayNie
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cyfroweBrak
PilotNie
Inne12 godzin pracy na baterii, IP67, Quick Charge

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: