Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Liberate XLBT

Słuchawki Liberate XLBT wyróżniają się spośród innych konstrukcji nietuzinkowym designem i głębokim brzmieniem.

Najważniejsze cechy:

  • przetworniki dynamiczne o średnicy 50 mm
  • łączność bezprzewodowa Bluetooth® z obsługą A2DP
  • obsługa kodeków  aptX™ i AAC
  • do 12 godzin odtwarzania

Liberate XLBT

Filozofia

Produkty House of Marley to coś więcej niż urządzenia do słuchania muzyki – to filozofia, to bycie bliżej natury, to więcej luzu w ramionach. Design i zastosowane w tym modelu komponenty są potwierdzeniem kierunku obranego przez twórców marki. Tkanina REWIND™, którą są pokryte muszle, to 30 proc. włókien pochodzącej z odzysku bawełny, 30 proc. konopi i 40 proc. przetworzonego tworzywa PET. Drewniane okładziny z dużym logo firmy wykonano z certyfikowanego drewna FSC ™. Jest to gwarancja, że surowca nie pozyskano w wyniku rabunkowej gospodarki, tylko z poszanowaniem środowiska naturalnego, ludności rdzennej oraz zagrożonych gatunków zwierząt.

Rozwiązania konstrukcyjne

Charakterystyczne brzmienie model Liberate XLBT zawdzięcza zastosowanym komponentom i rozwiązaniom konstrukcyjnym. Te słuchawki bezprzewodowe o zamkniętej konstrukcji raczą słuchacza czystym i dynamicznym dźwiękiem. 50-milimetrowe przetworniki precyzyjnie  reprodukują dźwięki w całym paśmie sonicznym, a wygodne nauszniki zapewniają komfort słuchania przez długi czas. Wydajna bateria wystarcza na 12 godziny pracy.

Liberate XLBT

Komunikacja

Liberate XLBT porozumiewają się ze źródłem dźwięku poprzez interfejs Bluetooth® 4.0 z obsługą A2DP. Słuchawki obsługują kodeki aptX™ i AAC, co pozwala cieszyć się brzmieniem w jakości zbliżonej do CD. Do słuchawek dołączono przewód in-line , za pomocą którego można kontynuować słuchanie po wyczerpaniu baterii.


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: House of Marley

Liberate XLBT midnight (EM-FH041-MI)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: