Bowers & Wilkins 705 S2

Promocyjna cena dotyczy egzemplarzy, które mogą pochodzić z ekspozycji i nosić ślady użytkowania, prosimy o kontakt z wybranym salonem przed dokonaniem zakupu.

Flagowe kolumny podstawkowe z serii 700 S2 Bowers & Wilkins łączą najnowsze rozwiązania z niewielkim rozmiarem. Pozwalają sprowadzić studyjną czystość i precyzję z których słyną kolumny B&W do domowego systemu audio.

Bowers & Wilkins 705 S2 Lifestyle

Najważniejsze cechy:

  • Technologia Tweeter-on-top separuje głośnik wysokotonowy od wibrującej obudowy
  • Dwudrożna kolumna podstawkowa w obudowie bas-refleks
  • 25 mm głośnik wysokotonowy Carbon Dome™
  • 165 mm głośnik średnio-niskotonowy z membraną Continuum™
  • Flowport™
  • Dostępne wykończenia: Satynowa Biel, Błyszcząca Czerń i Różane
Bowers & Wilkins 705 S2 Lifestyle
 

Kolumna podstawkowa B&W 705 S2 to dowód na to, że niewielki rozmiar kolumny nie musi automatycznie oznaczać brzmieniowego kompromisu. W tym modelu zastosowano najnowsze rozwiązania konstrukcyjne Bowers & Wilkins, zarówno te zaczerpnięte z flagowej serii 800 Diamond, jak i te opracowane na potrzeby serii 700 S2. Najnowszy głośnik wysokotonowy Carbon Dome™ wykorzystuje powlekanie warstwą węgla, oraz dodatkowy węglowy pierścień usztywniający. Dzięki temu inżynierom brytyjskiej firmy udało się poszerzyć pasmo przenoszenia wysokich tonów. Dostarcza on więcej czystych i dokładnych wysokich tonów, niż jego poprzednik, Aluminium Double Dome™. Umieszczenie głośnika wysokotonowego w litej, aluminiowej obudowie umieszczonej na zewnątrz kolumny rozwiązuje problem wibracji generowanych przez głośniki niskotonowe, wpływających na odtwarzanie góry pasma. To rozwiązanie zaczerpnięto bezpośrednio z referencyjnej serii 800 Diamond.

Bowers & Wilkins 700 S2 TweeterCharakterystyczny widok dla najlepszych kolumn B&W. Tweeter-on-top™ od dawna wyróżnia te kolumny zarówno swoim wyglądem, jak i unikalnym brzmieniem.

Głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 165 mm wykorzystuje membranę Continuum, rozwiązanie sprowadzone z referencyjnej serii 800 Diamond, uznawanej przez wielu za najlepsze kolumny na świecie. Ten materiał cechuje się lepszą sztywnością od przełomowego niegdyś Kevlaru. Jego powlekany splot gwarantuje wysokie tłumienie wewnętrzne, które w efekcie pozwala uzyskać niezwykle czystą i pełną średnicę. Wysoka sztywność membrany Continuum pozwala również na odtwarzanie niskich tonów z niezwykle niskimi zniekształceniami. Głośnik ten współpracuje z tunelem Flowport, który dzięki unikalnej konstrukcji pozwala na swobodny przepływ powietrza. Znacząco redukuje to zniekształcenia w paśmie basu. Muzyka odtworzona przez tą kolumnę jest niezwykle żywa i dynamiczna, zupełnie tak, jakby grała kolumna podłogowa.

Tweeter-on-topTweeter-on-top w Satynowej Bieli. Inżynieria może być piękna…

 

Specyfikacja Bowers & Wilkins 705 S2 rosenut

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 120 W 8Ω
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy1x 165 mm, membrana Continuum
Przetwornik wysokotonowy25 mm, Carbon Dome
Pasmo przenoszenia50Hz - 28kHz ±3dB
Skuteczność88dB (2.83 V, 1m)
Wymiary (S x W x G) mm200 x 407 x 301
Waga kg9,3
Wersje wykończeniaRóżany
Impedancja8 Ohm

Polecane Produkty

Akcesoria do Bowers & Wilkins 705 S2 rosenut

Opinie o Bowers & Wilkins 705 S2 rosenut

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: