Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Nauszne słuchawki Hi-Res Audio Audio-Technica ATH-SR9

Najwyższy poziom czystości dźwięku wśród słuchawek przenośnych – najnowszy model Audio-Technica ATH-SR9 dostarcza prawdziwe brzmienie wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z wyselekcjonowanymi materiałami i eleganckim, nowoczesnym wzornictwem, słuchawki te wyznaczają nowy poziom jakości nie tylko w swojej klasie.

Aby w pełni wykorzystać potencjał zaawansowanych przetworników, konstruktorzy zastosowali technologię Midpoint Mount. Dzięki niej możliwe było zminimalizowanie rozmiarów obudowy przy jednoczesnym zachowaniu identycznej przestrzeni akustycznej przed i za membraną. Ponadto specjalne wytłumienie rozprasza niskiej częstotliwości szum.


Muzyka w wysokiej rozdzielczości

Muzyka w wysokiej rozdzielczości Hi-Res Audio ze słuchawkami Audio-Technica ATH-SR9

Aby zapewnić wymaganą czystość i wierność brzmienia projektanci Audio-Techniki zastosowali najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. 45-milimetrowe przetworniki True Motion obsługują dźwięk wysokiej rozdzielczości, co jest m.in. zasługą zaawansowanego układu magnetycznego, który dostarcza najwyższą możliwą siłę napędową. Precyzję muzycznych detali gwarantują cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej o wysokiej czystości (7N-OFC). Czystość i naturalność brzmienia to również zasługa membran DLC (Diamond-Like Carbon), które dzięki zwiększonej sztywności z łatwością odtwarzają dźwięki z bardzo szerokiego zakresu – od 5 Hz do 45 kHz.

Najwyższej jakości przewody połączeniowe

Najwyższa jakość dźwięku ATH-SR9 dzięki odłączanym przewodom coaxial

Potwierdzeniem najwyższej jakości modelu ATH-SR9 są także zastosowane przewody połączeniowe. Projektanci zastosowali złącza A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial), które gwarantują doskonałą separację kanałów lewy/prawy i dodatkowo redukują przesłuch.

Zaprojektowane dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania

Audio-Technica ATH-SR9 - komfort na najwyższym poziomie

Perfekcyjnym dopełnieniem spektakularnych możliwości dźwiękowych ATH-SR9 jest najwyższej jakości wykończenie. Wokółuszne kołnierze wypełnione są pianką z funkcją pamięci, dzięki czemu idealnie przylegają do głowy użytkownika. Rozwiązanie to zapewnia maksymalny komfort, a dodatkowo odizolowuje od zewnętrznego hałasu. Miękkie poduszki wraz z pałąkiem nagłownym skutecznie rozkładają ciężar słuchawek, zwiększając w ten sposób przyjemność słuchania muzyki podczas wielogodzinnych sesji.

Zastosowane materiały najwyższej jakości

Audio-Technica ATH-SR9 wykonana z materiałów najwyższej jakości

Same obudowy, podobnie jak pałąk nagłowny, wykonane zostały z aluminium, co zwiększa stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. Ponadto wykorzystane materiały charakteryzują się niezwykłą sztywnością, dzięki czemu eliminowane są niechciane wibracje, które w sposób destrukcyjny wpływają na jakość dźwięku.

Idealne dopasowanie do własnych preferencji

Audio-Technica ATH-SR9 umożliwiają idealne dopasowanie do własnych prefencji

Wysokiej jakości aluminiowe suwaki pozwalają na łatwe i dokładne dopasowanie wielkości słuchawek do własnych wymagań i preferecji. Aluminiowa konstrukcja gwarantuje wysoką jakość wykonania i stabilność użytkowania oraz tłumienie nieporządanych drgań i wibracji.

Perfekcyjne w każdym calu

Akcesoria dołączane do słuchawek Audio-Technica ATH-SR9

Słuchawki dostarczane są z dwoma przewodami: standardowym o długości 1,2 m oraz również 1,2-metrowym przewodem, ale przystosowanym do współpracy ze smartfonami. A jeżeli chciałbyś zabrać słuchawki ze sobą np. na wakacje i chciałbyś zapewnić im bezpieczeństwo to nie mogłeś trafić lepiej. W zestawie ze słuchawkami Audio-Technica ATH-SR9 znajduje się sztywny case, który zapezpieczy Twoje słuchawki przez zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Jeżeli poszukujesz równie wyrafinowanego designu i dźwięku ale zależy Ci na swobodzie i bezprzewodowej łączności to koniecznie musisz zapoznać się z modelem Audio-Technica ATH-DSR9BT, który wyposażony jest w najnowsze nowinki technologiczne spod znaku tego japońskiego producenta.

Impedancja (Ω)47
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 45,000
Czułość (dB/V)97dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.270

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Nowsze produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: