Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-LS50iS to konstrukcja opracowana z myślą o miłośnikach muzyki na żywo. Model ten sprawia, że podczas słuchania swoich ulubionych nagrań użytkownik ma wrażenie, jakby stał w pierwszym rzędzie, tuż przed sceną.

Tak spektakularne emocje dźwiękowe to efekt zastosowania podwójnych przetworników symfonicznych „Live-Tuned”. Wewnątrz każdej z obudów pracują po dwa ustawione szeregowo przetworniki. Dzięki temu projektanci ograniczyli do minimum ryzyko powstawania zniekształceń przy jednoczesnym zapewnieniu zrównoważonego brzmienia z mocnym, punktowym basem i czystymi detalami.


Elementem wyróżniającym model ATH-LS50iS jest odłączany przewód ze złączami A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial). Ich zastosowanie pozwoliło zmaksymalizować separację kanałów prawego i lewego oraz zredukować przesłuch. Przewód standardowo wyposażony jest w zdalne sterowanie z mikrofonem, dzięki czemu użytkownik może odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także sterować odtwarzaniem muzyki.

Zaletą najnowszych słuchawek dousznych Audio-Techniki jest również komfort użytkowania. Elastyczny przewód z funkcją pamięci perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu uszu i gwarantuje pewność mocowania, zwiększając tym samym komfort słuchania muzyki podczas ruchu

Impedancja (Ω)11.5
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 25,000
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.065

Marka: Audio-Technica

ATH-LS50iS

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: