Amplitunery stereo Yamaha łączą niezawodność, ponadczasowe wzornictwo i komfort użytkowania, czego potwierdzeniem są modele R-N602 i R-N803D. Dzięki nim uzyskamy wysoką jakość dźwięku w formacie stereofonicznym, a brzmienie będzie dokładne oraz pełne szczegółów.

Obie konstrukcje zapewniają dostęp do licznych funkcji sieciowych, oferując radio internetowe i szeroką obsługę serwisów muzycznych, m.in. takich jak Spotify czy Tidal. Pozwalają także na odtwarzanie muzyki przesyłanej bezprzewodowo z komputera lub urządzeń mobilnych za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth lub AirPlay. Współpracują również z systemem multiroom Yamaha MusicCast, dzięki któremu bezprzewodowo możesz przesyłać muzykę między pokojami w domu i łączyć się z innymi urządzeniami wyposażonymi w to rozwiązanie, np. gramofonem Yamaha MusicCast VINYL 500.

Amplituner stereo Yamaha R-N602 cechuje się neutralnym brzmieniem z lekkim naciskiem na wysokie tony, które wybrzmiewają przestrzennie i przyjemnie w odbiorze, a zarazem nie wybijają się ponad inne częstotliwości. Tym samym utwory przekazywane są naturalnie, a dźwięk nie tylko nie męczy, ale zdecydowanie potrafi zrelaksować. Dobra przestrzeń i wyrównanie pomiędzy poszczególnymi częstotliwościami sprawia, że dobór głośników staje się ułatwiony.

Yamaha R-N602 proponujemy w zestawie z następującymi kolumnami.

R-N602 z Bowers & Wilkins

606 S2

W jubileuszowej edycji kolumn 606 S2 Anniversary Edition dopracowane zostały wszystkie najmocniejsze cechy poprzednika. Tym samym brzmienie jest jeszcze bardziej energiczne, lepiej poukładane i zaskakująco przestrzenne z ponadprzeciętną w tym przedziale cenowym średnicą. Będzie to świetny wybór do małych i średnich pomieszczeń, a najlepsze rezultaty otrzymamy znajdując się stosunkowo blisko kolumn.KUP TERAZ

R-N602 z ELAC

Debut 2.0 B6.2

Niezwykle muzykalne kolumny do małych i średnich pomieszczeń. Zakres częstotliwości w B6.2 został odpowiednio wyważony, dzięki czemu słuchacz może cieszyć się przejrzystą i rytmiczną sceną dźwiękową. Jest to zasługa zastosowanych przetworników: 25-milimetrowego przetwornika z jedwabną kopułkę oraz 165-milimetrowej jednostki nisko-średniotonowej z lekką membraną wykonaną z włókien aramidowych.KUP TERAZ

R-N602 z Indiana Line

Tesi 561

Uniwersalne kolumny pod kątem preferencji muzycznych, doskonałe dla początkujących melomanów. Tesi 561 oferują klarowne i ciepłe brzmienie, a dźwięk prezentowany jest w relaksujący sposób z nieco większym naciskiem na bas oraz średnicę. Pełnię swoich możliwości pokażą w średnich pomieszczeniach odsłuchowych – od 16 do 25 mk2. Głośnik świetnie odnajdzie się we wnętrzach o praktycznie dowolnej aranżacji, w czym pomagają trzy warianty kolorystyczne – w kolorze białym, czarnego dębu lub jasnego orzecha.

KUP TERAZ

Projektanci wyposażyli R-N803D w autorską technikę automatycznej kalibracji YPAO, która pozwala na dopasowanie charakterystyki brzmienia do pomieszczenia odsłuchowego. W porównaniu do swojego poprzednika, R-N803D wykorzystuje też nowszy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz koncepcję ToP-Art zapewniającą wyższą moc wyjściową i niższą impedancję. W efekcie użytkownik może liczyć na jeszcze lepszy, bardziej szczegółowy w całym zakresie dźwięk. Model ten potrafi zachwycić obfitym basem, by jednocześnie uprzyjemnić czas gładkimi i przestrzennymi wokalami ulubionych artystów.

Yamaha R-N803D proponujemy w zestawie z następującymi kolumnami.

R-N803D z Bowers & Wilkins

606 S2

Popularny zestaw stereo chętnie wybierany przez klientów naszej sieci salonów. Tonalność kolumn podstawkowych 606 S2 nieco różni się od tego, co możemy usłyszeć w pozostałych modelach serii 600 i lekko skłania się w kierunku jasnego, świeżego i energicznego brzmienia. Niewątpliwym atutem kolumn są wysokie tony, za których reprodukcję odpowiada znany i ceniony przetwornik Decoupled Double Tone.KUP TERAZ

R-N803D z Bowers & Wilkins

603 S2

Naturalnie brzmiące kolumny z precyzyjnymi wysokimi tonami i fantastyczną rozdzielczością, które czarują także elegancką stylistyką. Osoby preferujące głośniejsze słuchanie powinny być zadowolone z głębi brzmienia kolumn Bowers & Wilkins. Zestaw z powodzeniem wypełni energicznym dźwiękiem także większe pomieszczenia, jednocześnie zapewniając szeroką scenę dźwiękową.
KUP TERAZ

R-N803D z ELAC

Debut Reference B6

Wraz z tym zestawem użytkownik może cieszyć się detalicznym brzmieniem z niesamowicie klarowną średnicą. Kolumny pozwalają wydobyć mnóstwo drobnych szczegółów z utworów, co jest rzadko spotykane przy tak kompaktowych rozmiarach i w tym przedziale cenowym. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy te kolumny podstawkowe lepiej grają, czy lepiej wyglądają, a trzeba powiedzieć, że wyglądają pięknie. Bardzo dobrze poradzą sobie w spokojniejszych gatunkach muzyki, takich jak m.in. jazz, folk czy muzyka klasyczna i filmowa.

KUP TERAZ

To nie wszystkie zestawy stereo oparte na amplitunerach stereo Yamaha. W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz wiele innych konfiguracji, które znakomicie sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Decydując się na zestaw zamiast pojedynczych komponentów, kupujesz taniej.