Aktualności


Aktualności

Zdobywcy nagród EISA

Przewód AudioQuest Carbon USB, soundbar Bowers & Wilkins Panorama 2 i 7.1-kanałowy procesor/przedwzmacniacz Krell Foundation – trzy różne produkty, jedna wspólna cecha.

 

eisaaaaa1

Wszystkie te projekty zostały nagrodzone w ramach tegorocznej edycji EISA Awards 2013-2014 i zyskały w swoich kategoriach zaszczytne tytuły „Produkt roku”.

Przewód AudioQuest Carbon USB w kategorii Europejskie Akcesoria Hi-Fi

Co zadecydowało o tym, że właśnie te konstrukcje zrobiły największe wrażenie na jurorach? W każdym z tych trzech przypadków odpowiedź jest dość prosta. Przewód AudioQuest Carbon USB, zgodnie z uzasadnieniem przyznania nagrody w kategorii EUROPEJSKIE AKCESORIA HI-FI 2013-2014, „zbudowany jest z posrebrzanych przewodników miedzianych i dokładnie spełnia specyfikację USB, co zapewnia doskonałą kompatybilność i pomaga osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty, oczywiście wraz z odpowiedniej klasy USB DAK-iem”. Jak zauważyli sędziowie, przetworniki C/A USB są coraz popularniejsze, co skłoniło producentów do zaoferowania różnej jakości kabli USB. W tej kategorii wzorem dla innych jest właśnie AudioQuest Carbon USB.

Bowers & Wilkins Panorama 2 w kategorii Europejski Soundbar Kina Domowego

Bowers & Wilkins Panorama 2 święci triumfy jako EUROPEJSKI SOUNDBAR KINA DOMOWEGO 2013-2014. Ten niezwykły projekt w swojej zakrzywionej obudowie skrywa dziewięć przetworników współpracujących ze wzmacniaczami klasy D i rozmieszczonych tak, by zagwarantować przestrzenny dźwięk. Dzięki temu projektanci stworzyli „high-endowy soundbar, który potrafi zagrać zarówno energetycznie, jak też gładko i detalicznie, stale inspirując i dostarczają mocnych wrażeń”. Dopełnieniem wysokiej jakości dźwięku są m.in. trzy wejścia HDMI z kanałem zwrotnym audio, co zapewnia łatwość podłączeń np. odtwarzacza Blu-ray, konsoli i oczywiście telewizora. Efekt? „Świetna kombinacja luksusu, stylu, wygody i wysokiej jakości brzmienia”.

Przedwzmacniacz Krell Foundation w kategorii Europejski High-End Kina Domowego

W kategorii EUROPEJSKI HIGH-END KINA DOMOWEGO 2013-2014 swoimi możliwościami przekonał 7.1-kanałowy procesor/przedwzmacniacz Krell Foundation. Elastyczną konfigurację umożliwiają m.in.: dziesięć wejść HDMI, automatyczne przełączanie źródeł, system ARES dopasowujący charakterystykę do akustyki pomieszczenia. A jak to urządzenie sprawdza się w działaniu? „Tak jak tego oczekujemy po produkcie high-endowym, projekt i wykonanie są bezbłędne. Foundation dostarcza dźwięk wielokanałowy o zadziwiającej czystości i precyzji, a sygnały wideo przepuszcza z pełną dokładnością”.

Już od ponad 30 lat europejskie stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association), zrzeszające 50 specjalistycznych wydawnictw z 20 krajów, przyznaje prestiżowe międzynarodowe nagrody EISA Awards. Początki stowarzyszenia sięgają 1982 r., kiedy to redaktorzy naczelni pięciu europejskich magazynów fotograficznych po raz pierwszy przyznali tytuł „The Camera of the Year”. Z czasem organizacja rozrosła się, a nagrody zdobywają także produkty ze świata audio, wideo, kina domowego, elektroniki samochodowej, a także urządzenia mobilne.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław