Aktualności


Aktualności

Zapowiadane urządzenia Yamahy już w sprzedaży!

Zaprojektowane do pracy w szafie montażowej typu rack urządzenia XDA-QS5400RK oraz XDA-AMP5400RK weszły do sprzedaży w sieci THF.

Yamaha XDA Rack

Smukłe, wszechstronne i wydajne. Seria Yamaha XDA rozszerza ofertę MusicCast o profesjonalny system zabudowy do szafy 19-calowej. XDA-QS5400RKXDA-AMP5400RK są wyposażone w wysokiej klasy wzmacniacze mocy klasy D duńskiego producenta ICEpower. Mierząc tylko po jednej jednostce wysokości (1U), komponenty zajmują w szafie przestrzeń najmniejszą z możliwych, co z pewnością zostanie docenione przez instalatorów, zwłaszcza przy konstruowaniu zaawansowanych systemów sterowania inteligentnym domem, kiedy przestrzeń w szafie jest na wagę złota.

Yamaha XDA-QS5400RK

Pomimo niewielkich rozmiarów każde urządzenie może zasilać maksymalnie cztery strefy i maksymalnie osiem głośników. Dzięki możliwości rozbudowy serii, kilka jednostek QS można połączyć, aby zasilać 32 strefy jednocześnie w grupach do 20 stref każda. Zapętlenie z AMP zwiększa maksymalną liczbę głośników na strefę lub podnosi moc wyjściową każdego głośnika.

Seria XDA może zostać włączona do najnowocześniejszych inteligentnych instalacji domowych i dlatego obsługuje zewnętrzne sterowanie automatyką domową, takie jak Control4, ELAN oder RTI. Ponadto do wielu wejść urządzeń serii XDA można podłączyć dalsze komponenty, takie jak dzwonki do drzwi lub systemy interkomu. Jednolity design płyt czołowych gwarantuje elegancki wygląd w szafie.

Yamaha XDA-AMP5400RK

Oba urządzenia służą do indywidualnych domowych instalacji wielostrefowych – QS to 4-strefowy wzmacniacz z wbudowanymi 4 odtwarzaczami sieciowymi a AMP to 4-strefowy wzmacniacz, który pozwoli rozszerzyć ilość obsługiwanych głośników lub zwiększyć moc wyjściową. Oba wzmacniacze świetnie integrują się także z wszystkimi urządzeniami Yamaha kompatybilnymi z systemem multiroom MusicCast – amplitunerami, soundbarami, mini-wieżami i głośnikami.

Więcej o możliwościach XDA-QS5400RK i XDA-AMP5400RK na naszych stronach.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław