Aktualności


Aktualności

Yamaha YAS-209 – krystalicznie czysty dźwięk dla telewizora

Yamaha YAS-209

Gama produktowa Yamahy, największego na świecie producenta urządzeń audio-wideo, została poszerzona o nowy soundbar – YAS-209. Dzięki zastosowaniu technologii DTS® Virtual:X™ konstrukcja ta charakteryzuje się imponującym dźwiękiem przestrzennym 3D, jednocześnie pozostając niebywale łatwą w użytkowaniu i zapewniając szeroką funkcjonalność, w tym łączność Bluetooth oraz wbudowane sterowanie głosowe Alexa.

Uzyskanie imponującego dźwięku przestrzennego niekoniecznie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami, co dobitnie pokazuje soundbar Yamaha YAS-209. W najnowszym modelu japońskiego producenta zastosowano układ DTS Virtual:X oraz bezprzewodowy subwoofer, dzięki czemu konstrukcja tworzy realistyczny obraz dźwiękowy 3D. Natomiast poprzez wykorzystanie łączności bezprzewodowej Blueooth i sterowania głosowego Alexa, YAS-209 pozostaje niezwykle funkcjonalną i łatwą w obsłudze konstrukcją, tym samym wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych kinomanów.

Yamaha YAS-209

Z posiadaniem soundbara wiążą się liczne korzyści, wśród których tą najważniejszą będzie znaczna poprawa jakości dźwięku płynącego z telewizora. Z tego zadania YAS-209 wywiązuje się doskonale. Wyposażenie urządzenia w układ DTS Virtual:X pozwala z łatwością wypełnić domowe wnętrze emocjonującym dźwiękiem przestrzennym 3D, otaczającym słuchaczy ze wszystkich stron. Z kolei funkcja Clear Voice odpowiada za ulepszenie wyrazistości ścieżek dialogowych.

Elementem wydatnie pomagającym w uzyskaniu mocnego brzmienia, wprowadzającego na nowy poziom dźwięk z filmów i gier komputerowych, jest będący częścią zestawu subwoofer. Ta stosunkowo niewielka konstrukcja (S × W × G: 191 × 420 × 406 mm) łączy się z soundbarem bezprzewodowo, dzięki czemu zwiększa się elastyczność podczas rozstawiania całego systemu. W ten sposób użytkownicy mogą ograniczyć ilość przewodów i co najistotniejsze całkiem dosłownie poczuć dźwięk.

Yamaha YAS-209

Jednak YAS-209 znakomicie sprawdza się również nie tylko podczas seansów filmowych. Strumieniowanie muzyki i podcastów jest zasługą wbudowanego Bluetooth 4.2 – wystarczy jedynie sparować soundbar Yamahy z dowolnym urządzeniem kompatybilnym z Bluetooth. Użytkownik bez przeszkód może także strumieniować swoje ulubione kawałki z takich serwisów jak Spotify czy Amazon Music. Z kolei obsługa łączności Wi-Fi ułatwia współpracę w ramach domowej sieci.

YAS-209 charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością dźwięku i szeroką funkcjonalnością, ale także łatwością w obsłudze. Urządzeniem możemy sterować pilotem zdalnego sterowania od telewizora. Dodatkowe możliwości gwarantuje bezpłatna aplikacja Sound Bar Controller, za pomocą której jesteśmy w stanie zarządzać wszystkimi funkcjami YAS-209. Dla amatorów nowinek technicznych przygotowana została opcja wbudowanego sterowania głosowego Alexa.

Soundbar Yamaha YAS-209 jest już dostępny do nabycia w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław