Aktualności


Aktualności

Yamaha wprowadza Spotify Connect do modeli R-N500 i MCR-N560/MCR-N560D

Inżynierowie Yamahy przygotowali aktualizację oprogramowania dla sieciowego amplitunera stereo oraz modeli z serii PianoCraft. Po zainstalowaniu nowego softwear’u użytkownicy R-N500, MCR-N560 i MCR-N560D zyskują dostęp do technologii Spotify Connect. Z tego udogodnienia będą mogli korzystać osoby, które mają aktywne konto Spotify Premium. 

Aby odsłuchiwać muzykę ze Spotify, pamiętaj o połaczeniu sprzętu z siecią

Yamaha udostępniła najnowszą wersję oprogramowania, które przygotowano z myślą o urządzeniach z funkcjami sieciowymi – amplitunerze stereo R-N500 oraz kompaktowych systemach muzycznych PianoCraft MCR-N560 i MCR-N560D. Po zainstalowaniu aktualizacji użytkownicy wymienionych mogą uzyskać dostęp do internetowego serwisu muzycznego Spotify i zgromadzonych tam milionów utworów. W ten sposób miłośnicy muzyki mogą w wygodny i bezproblemowy sposób odtwarzać nagrania w wysokiej jakości wprost ze swojego systemu hi-fi Yamahy.

O dostępności aktualizacji urządzenia podłączone do internetu informują automatycznie. Po jej wykryciu wystarczy zatwierdzić opcję instalacji nowego oprogramowania. Jeżeli  urządzenie nie wykryło nowego software’u, można samemu aktywować wyszukiwanie aktualizacji. W tym celu należy wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach zaawansowanych menu.

00018748

Konto premium i 30-dniowa wersja próbna

Z usługi Spotify Connect mogą skorzystać użytkownicy aktywnego konta Spotify Premium. Ci, którzy chcą na razie jedynie poznać funkcjonalności Spotify Premium, mogą skorzystać z 30-dniowej wersji próbnej. Sama usługa Spotify Connect jest jednym z najnowszych rozwiązań, umożliwiającym odsłuchiwanie muzyki z serwisu internetowego za pomocą smartfonu, tabletu lub zestawu kina domowego.

Pomoc w przypadku dodatkowych pytań

Dbając o wygodę użytkowników Yamaha przygotowała specjalne konto e-mail support-yamaha@spotify.com. W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości związanych z dostępnością Spotify Connect w urządzeniach Yamahy swoje zapytania można kierować bezpośrednio pod wskazany adres.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław