Aktualności


Aktualności

11-06-2015

Yamaha RX-V479 – amplituner na miarę nowych czasów

Dziś często słuchamy muzyki w sposób inny niż zwykliśmy to robić w przeszłości – wprost ze smartfona za pomocą Bluetooth wysyłamy muzykę do domowego systemu audio. Jeśli mamy tablet lub telefon z systemem iOS możemy zrobić to samo dzięki funkcji AirPlay. Muzykę odtwarzamy z serwisów streamingowych takich jak Spotify, radia internetowego,  z domowego komputera lub serwera z plikami dzięki połączeniu amplitunera z domową siecią (przewodem lub bezprzewodowo za pomocą sieci Wi-Fi). A wszystkim sterujemy za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Te wszystkie funkcje oferuje teraz nowy amplituner Yamaha RX-V479 – i nie tylko te.

Nowy sieciowy Amplituner AV Yamaha RX-V479

Dzięki przepustowości sygnału 4K do 60 klatek na sekundę i zgodności z protokołem HDCP 2.2 amplituner RX-V479 pozwoli cieszyć się filmami i serialami w najnowszym formacie ultra wysokiej rozdzielczości 4K. 6 wejść i 1 wyjście HDMI zapewniają możliwość podłączenia kilku urządzeń jednocześnie, a gniazdo USB na panelu przednim umożliwia podłączenie przenośnych pamięci i smartfonów/tabletów firmy Apple. Najnowszy odbiornik AV Yamahy dekoduje również liczne formaty HD Audio, takie jak Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus i DTS-HD Master Audio.

Amplituner Sieciowy Yamaha RX-V479 z wi-fi i bluetooth

Yamaha RX-V479 najwyższa jakość dźwięku i obrazu

RX-V479 stworzony jest do zapewnienia najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Temu celowi służy wiele technologii zastosowanych w nowym amplitunerze firmy Yamaha: system Compressed Music Enhancer pozwala przywrócić żywy dźwięk uprzednio wcześniej skompresowany (np. w pliku mp3), a teraz technologia ta dodatkowo działa również z sygnałem muzycznym wysyłanym do amplitunera za pomocą Bluetooth. Odtwarzanie bez pauz sprawi, że nagrania koncertowe będą autentyczne i nie przerywane niepotrzebnymi momentami ciszy. Dzięki systemowi optymalizacji dźwięku YPAO amplituner dostosuje dźwięk do wielkości i układu pomieszczenia pozwalając wydobyć to co najlepsze z każdego utworu i każdej ścieżki dźwiękowej. RX-V479 oferuje dekodowanie całej palety różnych formatów muzycznych, w tym tego o najwyższej jakości: DSD o częstotliwości do nawet 5.6 MHz. Wśród innych odtwarzanych formatów muzycznych znajdziemy także m.in. FLAC/WAV/AIFF w jakości 192kHz/24bit czy Apple Lossless.

Sieciowy Amplituner AV Yamaha RX-V479

Amplituner RX-V479 to w pełni wyposażony amplituner na miarę naszych czasów – obsługa bezprzewodowych technologii Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Wireless Direct; funkcje Spotify Connect, radio internetowe vTuner; gniazda HDMI kompatybilne z HDCP 2.2; możliwość podłączenia przewodem do modemu/routera i korzystanie z zasobów innych urządzeń w domowej sieci dzięki certyfikowanemu złączu DLNA 1.5.

Amplitunera AV Yamaha RX-V479 jest już dostępny w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design oraz sklepie internetowym.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław