Aktualności


Aktualności

Yamaha RX-V479 – amplituner na miarę nowych czasów

Dziś często słuchamy muzyki w sposób inny niż zwykliśmy to robić w przeszłości – wprost ze smartfona za pomocą Bluetooth wysyłamy muzykę do domowego systemu audio. Jeśli mamy tablet lub telefon z systemem iOS możemy zrobić to samo dzięki funkcji AirPlay. Muzykę odtwarzamy z serwisów streamingowych takich jak Spotify, radia internetowego,  z domowego komputera lub serwera z plikami dzięki połączeniu amplitunera z domową siecią (przewodem lub bezprzewodowo za pomocą sieci Wi-Fi). A wszystkim sterujemy za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Te wszystkie funkcje oferuje teraz nowy amplituner Yamaha RX-V479 – i nie tylko te.

Nowy sieciowy Amplituner AV Yamaha RX-V479

Dzięki przepustowości sygnału 4K do 60 klatek na sekundę i zgodności z protokołem HDCP 2.2 amplituner RX-V479 pozwoli cieszyć się filmami i serialami w najnowszym formacie ultra wysokiej rozdzielczości 4K. 6 wejść i 1 wyjście HDMI zapewniają możliwość podłączenia kilku urządzeń jednocześnie, a gniazdo USB na panelu przednim umożliwia podłączenie przenośnych pamięci i smartfonów/tabletów firmy Apple. Najnowszy odbiornik AV Yamahy dekoduje również liczne formaty HD Audio, takie jak Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus i DTS-HD Master Audio.

Amplituner Sieciowy Yamaha RX-V479 z wi-fi i bluetooth

Yamaha RX-V479 najwyższa jakość dźwięku i obrazu

RX-V479 stworzony jest do zapewnienia najwyższej jakości dźwięku i obrazu. Temu celowi służy wiele technologii zastosowanych w nowym amplitunerze firmy Yamaha: system Compressed Music Enhancer pozwala przywrócić żywy dźwięk uprzednio wcześniej skompresowany (np. w pliku mp3), a teraz technologia ta dodatkowo działa również z sygnałem muzycznym wysyłanym do amplitunera za pomocą Bluetooth. Odtwarzanie bez pauz sprawi, że nagrania koncertowe będą autentyczne i nie przerywane niepotrzebnymi momentami ciszy. Dzięki systemowi optymalizacji dźwięku YPAO amplituner dostosuje dźwięk do wielkości i układu pomieszczenia pozwalając wydobyć to co najlepsze z każdego utworu i każdej ścieżki dźwiękowej. RX-V479 oferuje dekodowanie całej palety różnych formatów muzycznych, w tym tego o najwyższej jakości: DSD o częstotliwości do nawet 5.6 MHz. Wśród innych odtwarzanych formatów muzycznych znajdziemy także m.in. FLAC/WAV/AIFF w jakości 192kHz/24bit czy Apple Lossless.

Sieciowy Amplituner AV Yamaha RX-V479

Amplituner RX-V479 to w pełni wyposażony amplituner na miarę naszych czasów – obsługa bezprzewodowych technologii Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Wireless Direct; funkcje Spotify Connect, radio internetowe vTuner; gniazda HDMI kompatybilne z HDCP 2.2; możliwość podłączenia przewodem do modemu/routera i korzystanie z zasobów innych urządzeń w domowej sieci dzięki certyfikowanemu złączu DLNA 1.5.

Amplitunera AV Yamaha RX-V479 jest już dostępny w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design oraz sklepie internetowym.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław